identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

FANTRI CONSULTING SRL

CAEN 7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
CUI 31525663J40/5104/2013Neplătitor TVARO e-FacturaRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20142023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
8,76mil lei
▲ 62,6% vs. 2022
Profit net · 2023
8,14mil lei
▲ 210,3% vs. 2022
Salariați
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2023, FANTRI CONSULTING SRL a raportat o cifră de afaceri de 8.764.857 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 62,6%. Rezultatul net a fost un profit de 8.143.997 lei. Datoriile totale au scăzut cu 80,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31525663
Nr. Reg. Comerțului
J40/5104/2013 · EUID ROONRC.J40/5104/2013
Cod CAEN
7022 — Activități de consultanță pentru afaceri și management
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 7020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-04-18 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. MORARILOR, NR.2B, CAMERA 7, ET.1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

8 ani
Cifra de afaceri (2023)
8.764.857 lei
▲ 62,6%
Profit net
8.143.997 lei
▲ 210,3%
Datorii
208.416 lei
▼ 80,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 455.510 lei2022: 5.389.021 lei2023: 8.764.857 lei8,76 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 184.934 lei2022: 2.624.311 lei2023: 8.143.997 lei8,14 mil20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
92,9%
Creștere CA an/an
+62,6%
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2019–2023)
+205,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20238.764.857 lei8.143.997 lei208.416 lei8.352.613 lei8.144.197 lei
20225.389.021 lei2.624.311 lei1.067.233 lei3.691.744 lei2.624.511 lei0
2021455.510 lei184.934 lei13.664 lei198.798 lei185.134 lei
🔒 Încă 5 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FASHION GRUP SRL15198322radiată
PROACTIVITY S.R.L.49145900în funcțiune
PROMOTION ACTIVITY S.R.L.49146654în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță pentru afaceri și management · Municipiul București

WI
WHAT IF THINGS GO RIGHT S.R.L.
CUI 51065209 · Sector 2 Mun. Bucureşti
US
UPWIND S.R.L.
CUI 51033410 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CB
CID BEST CONSULTING S.R.L.
CUI 51025875 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AS
ADRU SERV S.R.L.
CUI 50977959 · Sector 2 Mun. Bucureşti
TS
TEAM SOLUTIONS AI S.R.L.
CUI 50939289 · Sector 2 Mun. Bucureşti
HN
HR NAME SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50931757 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FANTRI CONSULTING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →