identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

INFAMISS LUXURY S.R.L.

CAEN 4652 — Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
CUI 31636335J40/6155/2013Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2021 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2021
149mii lei
▲ 214,0% vs. 2020
Profit net · 2021
−2.540lei
▲ 96,5% vs. 2020
Salariați
4
— constant
Vechime
13ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

INFAMISS LUXURY S.R.L. (CUI 31636335, nr. J40/6155/2013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din București, înființată în 2013. Activitatea principală: comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații (CAEN 4652). Nu este plătitoare de TVA. În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 149 mii lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2021, INFAMISS LUXURY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 148.852 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 214,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.540 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 510.844 lei.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 4 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 4 ani (ultimul bilanț: 2021). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.
  • Datorii peste active — Datoriile (544.126 lei) depășesc activele totale (300.038 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-244.088 lei) în bilanțul depus pe 2021.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-2.540 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31636335
Nr. Reg. Comerțului
J40/6155/2013 · EUID ROONRC.J40/6155/2013
Cod CAEN
4652 — Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4650. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-05-14 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VALEA JIULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
22915
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 13 firme.

100 mN12345678
  1. BEST CONSULTING TYPE S.R.L. · 16 m · CAEN 4619
  2. PERLA DIAMOND COMFORT SRL · 41 m · CAEN 6812 · +1 firme la aceeași adresă
  3. CREATIVE EISA S.R.L. · 48 m · CAEN 4719
  4. MAMSPORT TRADING S.R.L. · 49 m · CAEN 4764
  5. CARINA TOUR INTERNATIONAL SRL · 62 m · CAEN 7911 · +3 firme la aceeași adresă
  6. RAYRUX CRY S.R.L. · 65 m · CAEN 4939
  7. PETROSERV TRANS S.R.L. · 67 m · CAEN 4941
  8. ADELINA & CRISTINA BOUTIQUE S.R.L. · 82 m · CAEN 4782

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

8 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2021149 mii lei▲ 214,0% față de 2020
Cifră de afaceriProfit net
37 mii74 mii112 mii149 mii2019 · cifră de afaceri: 65.026 lei2019 · profit net: -57.163 lei20192020 · cifră de afaceri: 47.403 lei2020 · profit net: -73.069 lei20202021 · cifră de afaceri: 148.852 lei149 mii2021 · profit net: -2.540 lei2021
Salariați
4
20192021
Datorii totale
544 mii lei▲ 1,9%
20192021

Indicatori 2021

Marjă netă
-1,7%
Creștere CA an/an
+214,0%
CA / salariat
37.213 lei
Datorii / active
181%
Creștere medie anuală (2015–2021)
-3,0%/an

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021148.852+214%-2.540-1,7%544.126300.038-244.0884
202047.403−27,1%-73.069-154,1%534.236292.688-241.5484
201965.026-57.163-87,9%454.243285.764-168.4794
Încă 5 ani de istoric (2014–2018)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GEANY'S MOB CONSTRUCT DESIGN S.R.L.40036224în funcțiune
HIGH CLASS MAGNIFIC S.R.L.31301828în funcțiune
PLAZZA RENT IMOB S.R.L.45077110în funcțiune
PLEASANT COMMUNICATION S.R.L.16114346în dizolvare
PREST INVEST CONSTRUCT SKY S.R.L.40555671în funcțiune
SIG BRIDGE SRL36549604în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 0 active, cifră de afaceri cumulată 20,97 mil lei, 42 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre INFAMISS LUXURY S.R.L.

Este INFAMISS LUXURY S.R.L. o firmă activă?

INFAMISS LUXURY S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 31.10.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este INFAMISS LUXURY S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, INFAMISS LUXURY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are INFAMISS LUXURY S.R.L.?

În 2021, INFAMISS LUXURY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 148.852 lei, în creștere cu 214,0% față de 2020, și o pierdere netă de 2.540 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are INFAMISS LUXURY S.R.L.?

În 2021, INFAMISS LUXURY S.R.L. a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este INFAMISS LUXURY S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care INFAMISS LUXURY S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are INFAMISS LUXURY S.R.L. datorii la ANAF?

INFAMISS LUXURY S.R.L. apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 510.844 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul INFAMISS LUXURY S.R.L.?

Sediul social declarat al INFAMISS LUXURY S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. VALEA JIULUI.

Ce activitate are INFAMISS LUXURY S.R.L.?

Activitatea principală declarată a INFAMISS LUXURY S.R.L. este „Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații” (cod CAEN 4652).

Când a fost înființată INFAMISS LUXURY S.R.L.?

INFAMISS LUXURY S.R.L. a fost înregistrată pe 14.05.2013, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/6155/2013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INFAMISS LUXURY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala