identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

AVRAAM TRAVEL SRL

CAEN 7912 — Activități ale tur-operatorilor
CUI 31759460J2013007207400Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
543mii lei
▼ 68,4% vs. 2024
Profit net · 2025
51mii lei
▲ 212,8% vs. 2024
Salariați
2
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, AVRAAM TRAVEL SRL a raportat o cifră de afaceri de 542.555 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 68,4%. Rezultatul net a fost un profit de 51.444 lei. Datoriile totale au crescut cu 419,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31759460
Nr. Reg. Comerțului
J2013007207400 · EUID ROONRC.J2013007207400
Cod CAEN
7912 — Activități ale tur-operatorilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-06-06 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR VOICU TOMESCU, NR.16
Cod poștal
52532
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
542.555 lei
▼ 68,4%
Profit net
51.444 lei
▲ 212,8%
Datorii
112.044 lei
▲ 419,9%
Salariați
2
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.533.445 lei2024: 1.719.344 lei2025: 542.555 lei543 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 274.916 lei2024: 16.444 lei2025: 51.444 lei51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,5%
Creștere CA an/an
-68,4%
CA / salariat
271.278 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
26,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+9,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025542.555 lei51.444 lei112.044 lei343.032 lei194.258 lei2
20241.719.344 lei16.444 lei21.550 lei204.838 lei198.370 lei4
20231.533.445 lei274.916 lei29.691 lei993.572 lei963.881 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
AVRAAM TRAVEL TRANSPORT S.R.L.49190994în funcțiune
ROMPRIM & COMP IMPEX SRL8899744radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale tur-operatorilor · Municipiul București

ET
EXOTICA TRAVEL CONCEPT S.R.L.
CUI 55256481 · Sector 5 Mun. Bucureşti
PC
PREMIUM CARE SOCIETY S.R.L.
CUI 54838414 · Sector 5 Mun. Bucureşti
MH
MARKET HUB TRADING S.R.L.
CUI 52825078 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TW
TRAVEL WITH ANGELS S.R.L.
CUI 52741503 · Sector 5 Mun. Bucureşti
ST
SARA TRAVEL UNICA S.R.L.
CUI 51825274 · Sector 5 Mun. Bucureşti
YP
YSA PREMIUM TRAVEL S.R.L.
CUI 51416857 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AVRAAM TRAVEL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →