identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

LIRA INVEST & MANAGEMENT SRL

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 31851856J2013001407136Plătitor TVA din 2013RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
298mii lei
▼ 6,5% vs. 2024
Profit net · 2025
41mii lei
▲ 131,9% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, LIRA INVEST & MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 298.017 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 6,5%. Rezultatul net a fost un profit de 41.293 lei. Datoriile totale au scăzut cu 2,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (510.493 lei) depășesc activele totale (204.707 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-301.002 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31851856
Nr. Reg. Comerțului
J2013001407136 · EUID ROONRC.J2013001407136
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-06-17 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
298.017 lei
▼ 6,5%
Profit net
41.293 lei
▲ 131,9%
Datorii
510.493 lei
▼ 2,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 219.828 lei2024: 318.633 lei2025: 298.017 lei298 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -194.700 lei2024: -129.372 lei2025: 41.293 lei41 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,9%
Creștere CA an/an
-6,5%
CA / salariat
149.009 lei
Datorii / active
249%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-13,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025298.017 lei41.293 lei510.493 lei204.707 lei-301.002 lei2
2024318.633 lei-129.372 lei523.474 lei174.403 lei-342.341 lei2
2023219.828 lei-194.700 lei523.048 lei300.402 lei-212.969 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GLOBAL 3D REVOLUTION SRL27107271activitate suspendată
GLOBAL ACORD OPERATION SRL26256798radiată
LIRA ECO SERV S.R.L.49173560în funcțiune
VELUNA CLEAN S.R.L.50904183în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Constanța

KE
KARBO ESTATES S.R.L.
CUI 54964242 · Mun. Constanţa
MC
MAJLIS CORPORATE S.R.L.
CUI 54951242 · Mun. Constanţa
NP
NEOPLACE PROPERTIES MAMAIA S.R.L.
CUI 54912570 · Mun. Constanţa
FD
FMS DOMINIUM S.R.L.
CUI 54771454 · Mun. Constanţa
TS
TECHSTAY S.R.L.
CUI 54539706 · Mun. Constanţa
KS
KLYART S.R.L.
CUI 54533240 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIRA INVEST & MANAGEMENT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →