identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

FAM RISTORAZIONE S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 31918492J2013002061122Plătitor TVA din 2013TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
80mii lei
▲ 40,1% vs. 2024
Profit net · 2025
753lei
▲ 102,0% vs. 2024
Salariați
Vechime
13ani
din 2013
În anul 2025, FAM RISTORAZIONE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.165 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 40,1%. Rezultatul net a fost un profit de 753 lei. Datoriile totale au scăzut cu 24,4% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (288.192 lei) depășesc activele totale (106.580 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-181.585 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31918492
Nr. Reg. Comerțului
J2013002061122 · EUID ROONRC.J2013002061122
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-06-26 (13 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, CAL. DOROBANŢILOR, NR.7, AP.1
Cod poștal
Contact declarat
55 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
80.165 lei
▲ 40,1%
Profit net
753 lei
▲ 102,0%
Datorii
288.192 lei
▼ 24,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 55.925 lei2024: 57.211 lei2025: 80.165 lei80 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -22.148 lei2024: -37.077 lei2025: 753 lei75320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,9%
Creștere CA an/an
+40,1%
Datorii / active
270%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-28,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202580.165 lei753 lei288.192 lei106.580 lei-181.585 lei
202457.211 lei-37.077 lei381.092 lei194.346 lei-182.339 lei
202355.925 lei-22.148 lei387.317 lei292.811 lei-90.122 lei
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
360 QUOVADIS SRL14040862în funcțiune
A B IMPEX SRL15848760în procedură
HEALTHY ENERGY SRL18985303în funcțiune
MIRKO SMIDAG SRL11865644în funcțiune
NORD INVEST SRL15810935activitate suspendată
PRO SVI ROM CONSULTING SRL9123465în funcțiune
PROGETTO CAMPAGNA VERDE S.R.L.46588430în funcțiune
VI-EM ROM SRL14731310radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Cluj

PP
PHOENIX PRIME S.R.L.
CUI 55454551 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ARIA CLINIQUE PROPERTIES S.R.L.
CUI 55206777 · Mun. Cluj-Napoca
AS
ARRET SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55123469 · Mun. Cluj-Napoca
S1
SOMESULUI 15 CAPITAL S.R.L.
CUI 55076820 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VILAGO S.R.L.
CUI 54995290 · Mun. Cluj-Napoca
MP
MEDALIANA PRO S.R.L.
CUI 54995281 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FAM RISTORAZIONE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →