identitate. Intră în cont Pro
13 ANI PE PIAȚĂ

TECHNO MASTER AUTOSAFE SRL

CAEN 4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
CUI 31933603J40/8167/2013Neplătitor TVARO e-Facturaturnichetul.roInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152020 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2020
2,87mil lei
▲ 13,1% vs. 2019
Profit net · 2020
89mii lei
▼ 58,3% vs. 2019
Salariați
15
Contracte publice
96
SEAP · activ 2021
În anul 2020, TECHNO MASTER AUTOSAFE SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.869.852 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,1%. Rezultatul net a fost un profit de 88.805 lei. Datoriile totale au crescut cu 56,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 15.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
31933603
Nr. Reg. Comerțului
J40/8167/2013 · EUID ROONRC.J40/8167/2013
Cod CAEN
4299 — Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-06-28 (13 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. GHIMPAŢI, NR.23, CAMERA 1, BL.2, SC.3, ET.1, AP.70
Cod poștal
40753
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2020)
2.869.852 lei
▲ 13,1%
Profit net
88.805 lei
▼ 58,3%
Datorii
1.269.123 lei
▲ 56,8%
Salariați
15
Evoluția cifrei de afaceri
2018: 2.058.239 lei2019: 2.536.883 lei2020: 2.869.852 lei2,87 mil20182020
Evoluția profitului net
2018: 103.763 lei2019: 212.781 lei2020: 88.805 lei89 mii20182020

Indicatori derivați (2020)

Marjă netă
3,1%
Creștere CA an/an
+13,1%
CA / salariat
191.323 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19,0%
Creștere medie anuală (2015–2020)
+14,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20202.869.852 lei88.805 lei1.269.123 lei1.737.459 lei468.336 lei15
20192.536.883 lei212.781 lei809.294 lei1.188.825 lei379.531 lei
20182.058.239 lei103.763 lei688.542 lei855.291 lei166.749 lei21
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2017) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2018–2020). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

96

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
12
Valoare totală
91.373 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
84
Valoare totală
321.508 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ELMYX SRL9393078radiată
IMPOR GROUP S.R.L.48366082în funcțiune
ONSEC TECH S.R.L.44896990în funcțiune
PANCOREX SRL4852315radiată
VIPRO GROUP SRL14947641radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · Municipiul București

IS
INFRANOVA SOLUTION S.R.L.
CUI 54957563 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TC
TOPO CONSTRUCŢII CIVILE GRUP S.R.L.
CUI 52537652 · Sector 4 Mun. Bucureşti
G7
GTA 7 CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51373390 · Sector 4 Mun. Bucureşti
NE
NEW ERA CONSTRUCT SAV S.R.L.
CUI 51080586 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AS
ARTEFONTE S.R.L.
CUI 50857022 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AM
AGM MEMORIAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50629253 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TECHNO MASTER AUTOSAFE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →