identitate. Intră în cont Pro
33 ANI PE PIAȚĂ

MANUFACTURA MAGURA SRL

CAEN 4624 — Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
CUI 3217811J1992002193022Plătitor TVA din 1997RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,62mil lei
▼ 25,9% vs. 2023
Profit net · 2024
19mii lei
▲ 541,4% vs. 2023
Salariați
5
▼ 44,4% vs. 2023
Vechime
33ani
din 1993
În anul 2024, MANUFACTURA MAGURA SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.617.694 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 25,9%. Rezultatul net a fost un profit de 18.529 lei. Datoriile totale au crescut cu 47,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
3217811
Nr. Reg. Comerțului
J1992002193022 · EUID ROONRC.J1992002193022
Cod CAEN
4624 — Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
1993-02-15 (33 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sebiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Orş. Sebiş
Adresă
JUD. ARAD, ORŞ. SEBIŞ, STR. ZOOTEHNIEI, NR.7 · 2 firme aici
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.617.694 lei
▼ 25,9%
Profit net
18.529 lei
▲ 541,4%
Datorii
2.579.425 lei
▲ 47,0%
Salariați
5
▼ -4
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 5.897.747 lei2023: 3.533.318 lei2024: 2.617.694 lei2,62 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 14.188 lei2023: 2.889 lei2024: 18.529 lei19 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 142023: 92024: 5520222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
-25,9%
CA / salariat
523.539 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,5%
Creștere medie anuală (2016–2024)
-17,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.617.694 lei18.529 lei2.579.425 lei6.467.482 lei3.447.362 lei5
20233.533.318 lei2.889 lei1.755.208 lei7.630.514 lei5.434.611 lei9
20225.897.747 lei14.188 lei3.622.342 lei9.524.768 lei5.461.731 lei14
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DP
DARONI-PEL SRL
CUI 38329567 · Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
DARONI-PEL SRL38329567în funcțiune
TABACARIA CRINIC SRL12710648în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al blănurilor, pieilor brute și al pieilor prelucrate · Arad

DP
DARONI-PEL SRL
CUI 38329567 · Orş. Sebiş
HM
HARD METAL 2005 SRL
CUI 18129106 · Mun. Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANUFACTURA MAGURA SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →