identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

THE BEST SAFETY S.R.L.

CAEN 7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
CUI 32270126J2013000507383Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
300mii lei
▼ 0,1% vs. 2023
Profit net · 2024
62mii lei
▼ 69,4% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
62
SEAP · activ 2026
În anul 2024, THE BEST SAFETY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 299.587 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,1%. Rezultatul net a fost un profit de 62.464 lei. Datoriile totale au crescut cu 3.069,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32270126
Nr. Reg. Comerțului
J2013000507383 · EUID ROONRC.J2013000507383
Cod CAEN
7499 — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-09-23 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VÂLCEA
Localitate
Sat Barza Com. Budeşti
Adresă
JUD. VÂLCEA, SAT BARZA COM. BUDEŞTI, G BARZA, NR.5A
Cod poștal
247056

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2024)
299.587 lei
▼ 0,1%
Profit net
62.464 lei
▼ 69,4%
Datorii
271.312 lei
▲ 3.069,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 175.163 lei2023: 299.841 lei2024: 299.587 lei300 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 95.947 lei2023: 204.224 lei2024: 62.464 lei62 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
20,9%
Creștere CA an/an
-0,1%
CA / salariat
299.587 lei
Datorii / active
42%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16,4%
Creștere medie anuală (2015–2024)
+7,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202465.163 $13.587 $59.013 $141.744 $82.731 $1
202365.528 $44.631 $1.871 $71.343 $69.472 $1
202237.330 $20.448 $4.260 $28.693 $24.433 $1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

62

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
16
Valoare totală
164.947 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
46
Valoare totală
283.923 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ZDN CONSULTING SRL26266279în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · Vâlcea

PC
PMC CONSULTING S.R.L.
CUI 54309910 · Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti
CC
CALM CONTROL S.R.L.
CUI 52448059 · Mun. Râmnicu Vâlcea
TH
TEO HR EXPERT S.R.L.
CUI 48295976 · Mun. Râmnicu Vâlcea
SN
SAFE NEWDAY S.R.L.
CUI 46983391 · Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti
CC
COMPLEX CASA DAMI S.R.L.
CUI 44573271 · Sat Băroiu Com. Tetoiu
MP
MIRABELA PROTECT S.R.L.
CUI 39892827 · Mun. Râmnicu Vâlcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THE BEST SAFETY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →