identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ITALCHIMICA EAST EUROPE S.R.L.

CAEN 4644 — Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
CUI 32409080J2018002221350Plătitor TVA din 2014RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
20,32mil lei
▼ 31,3% vs. 2024
Profit net · 2025
10mii lei
▲ 102,1% vs. 2024
Salariați
4
— constant
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2025, ITALCHIMICA EAST EUROPE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.322.394 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 31,3%. Rezultatul net a fost un profit de 10.053 lei. Datoriile totale au scăzut cu 25,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32409080
Nr. Reg. Comerțului
J2018002221350 · EUID ROONRC.J2018002221350
Cod CAEN
4644 — Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-10-29 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
20.322.394 lei
▼ 31,3%
Profit net
10.053 lei
▲ 102,1%
Datorii
7.991.455 lei
▼ 25,4%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 27.013.037 lei2024: 29.602.701 lei2025: 20.322.394 lei20,32 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -430.716 lei2024: -489.935 lei2025: 10.053 lei10 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,0%
Creștere CA an/an
-31,3%
CA / salariat
5.080.599 lei
Datorii / active
94%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+31,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202520.322.394 lei10.053 lei7.991.455 lei8.495.385 lei146.065 lei4
202429.602.701 lei-489.935 lei10.715.875 lei10.829.155 lei136.012 lei4
202327.013.037 lei-430.716 lei8.671.105 lei8.857.122 lei708.101 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

10 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CENTRO SERVICE INDUSTRY S.R.L.19210429radiată
CENTRO GROUP PROFESIONAL TM SRL34461289în funcțiune
CENTRO SOCIAL S.R.L.40227640în funcțiune
DO.SA PASSENGER SRL34387298în funcțiune
IMOBILIARE TELUSIANA SRL37102204radiată
MEGADOR SRL23270305în funcțiune
NEWCO EQUIPMENT & CHEMICAL SRL26772004radiată
NEWCO FINANCE SRL26900685în funcțiune
NEWCO MAXPRINT DISTRIBUTION SRL26772012în funcțiune
NEWCO RINOVA SRL26766312în funcțiune

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere · Timiș

LP
L.P.G. SOLUTIONS S.R.L.
CUI 28036470 · Mun. Timişoara
KL
KLINEKO LINE S.R.L.
CUI 26230208 · Mun. Timişoara
RD
ROYAL DECO S.R.L.
CUI 16065642 · Mun. Timişoara
PV
PRO VOBIS VAMETT S.R.L.
CUI 14955601 · Mun. Timişoara
MS
MAGELLAN S.R.L.
CUI 10786453 · Mun. Timişoara
CO
COSMELCHIM SRL
CUI 1814538 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

20

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 20 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ITALCHIMICA EAST EUROPE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →