identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

OPEN TARGET INVEST S.R.L.

CAEN 4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
CUI 32420100J23/434/2021Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
9,94mil lei
▲ 421,1% vs. 2021
Profit net · 2022
1,22mil lei
▼ 5,8% vs. 2021
Salariați
42
▲ 100,0% vs. 2021
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2022, OPEN TARGET INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.935.189 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 421,1%. Rezultatul net a fost un profit de 1.216.002 lei. Datoriile totale au crescut cu 167,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 42.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32420100
Nr. Reg. Comerțului
J23/434/2021 · EUID ROONRC.J23/434/2021
Cod CAEN
4311 — Lucrări de demolare a construcțiilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-10-31 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Com. Dobroeşti
Adresă
JUD. ILFOV, COM. DOBROEŞTI, STR. PROGRESULUI, NR.28, CAMERA 1
Cod poștal
77085
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
9.935.189 lei
▲ 421,1%
Profit net
1.216.002 lei
▼ 5,8%
Datorii
46.225 lei
▲ 167,2%
Salariați
42
▲ +21
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 0 lei2021: 1.906.401 lei2022: 9.935.189 lei9,94 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: -343.426 lei2021: 1.290.488 lei2022: 1.216.002 lei1,22 mil20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 32021: 212022: 424220202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
12,2%
Creștere CA an/an
+421,1%
CA / salariat
236.552 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
56,4%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20229.935.189 lei1.216.002 lei46.225 lei2.109.148 lei2.156.490 lei42
20211.906.401 lei1.290.488 lei17.303 lei1.057.791 lei1.290.488 lei21
20200 lei-343.426 lei3.087.415 lei3.241.414 lei153.999 lei3

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ACTUAL GOLD SRL18417745radiată
GMR DEVELOPMENT & LOGISTIC SRL31922310în funcțiune
LEGEND SAG TRANZIT S.R.L.44925432în funcțiune
QUICKY BEST FOOD & CATERING SRL37916890în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de demolare a construcțiilor · Ilfov

MT
MICRO TUBEPROJECT S.R.L.
CUI 55434309 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
RA
RENT A DIGGER S.R.L.
CUI 54231292 · Sat Berceni Com. Berceni
BE
BLN EXCAVATII S.R.L.
CUI 53192756 · Sat Dascălu Com. Dascălu
TS
TUBEWORKS S.R.L.
CUI 52839375 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
CE
CLEANTUB EXPERT S.R.L.
CUI 51190988 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
DS
DVA SOLUTIONS EXPERT S.R.L.
CUI 50135810 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OPEN TARGET INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →