identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

TRENDLINE MEDICAL S.R.L.

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 32425336J26/1118/2013Plătitor TVA din 2013TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
156mii lei
▲ 145,3% vs. 2024
Profit net · 2025
98lei
▼ 31,5% vs. 2024
Salariați
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2025, TRENDLINE MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 156.076 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 145,3%. Rezultatul net a fost un profit de 98 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,7% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (543.103 lei) depășesc activele totale (150.166 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-392.516 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32425336
Nr. Reg. Comerțului
J26/1118/2013 · EUID ROONRC.J26/1118/2013
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-11-01 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Şimleu-Silvaniei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
156.076 lei
▲ 145,3%
Profit net
98 lei
▼ 31,5%
Datorii
543.103 lei
▲ 5,7%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 104.384 lei2024: 63.615 lei2025: 156.076 lei156 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 162 lei2024: 143 lei2025: 98 lei9820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,1%
Creștere CA an/an
+145,3%
Datorii / active
362%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+14,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025156.076 lei98 lei543.103 lei150.166 lei-392.516 lei
202463.615 lei143 lei513.592 lei120.703 lei-392.614 lei0
2023104.384 lei162 lei517.587 lei124.830 lei-392.757 lei0
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Sălaj

LD
LORDMED DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 51689652 · Mun. Zalău
SF
SILVANIAN FARMVET INTERNATIONAL S.R.L.
CUI 46371287 · Sat Crasna Com. Crasna
OM
ORTOANC MEDICAL DISPOZITIV S.R.L.
CUI 42072908 · Mun. Zalău
DT
DEPOZITUL TĂU DENTAR SRL
CUI 32596026 · Mun. Zalău
IO
IPATE OPTIC SRL
CUI 14273698 · Mun. Zalău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRENDLINE MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →