identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MANDACHI INDUSTRY S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 32432554J2013000837334Plătitor TVA din 2013RO e-Facturamiradis.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,47mil lei
▼ 37,7% vs. 2024
Profit net · 2025
112mii lei
▲ 114,3% vs. 2024
Salariați
0
▼ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, MANDACHI INDUSTRY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.472.420 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,7%. Rezultatul net a fost un profit de 111.511 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32432554
Nr. Reg. Comerțului
J2013000837334 · EUID ROONRC.J2013000837334
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-11-05 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
miradis.ro
Email
office@miradis.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.472.420 lei
▼ 37,7%
Profit net
111.511 lei
▲ 114,3%
Datorii
27.335.295 lei
▲ 4,6%
Salariați
0
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.730.687 lei2024: 2.361.992 lei2025: 1.472.420 lei1,47 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -916.049 lei2024: -781.910 lei2025: 111.511 lei112 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 222024: 12025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
7,6%
Creștere CA an/an
-37,7%
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,5%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.472.420 lei111.511 lei27.335.295 lei28.816.998 lei1.484.778 lei0
20242.361.992 lei-781.910 lei26.124.534 lei27.497.057 lei1.380.113 lei1
20234.730.687 lei-916.049 lei12.849.390 lei13.989.962 lei1.245.974 lei22
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-08.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
19.100 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CH
CALIFORNIA HOLDING S.R.L.
CUI 37192428 · Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Suceava

MS
MACONSTRUCT S.R.L.
CUI 53129643 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
DB
DLC BEST INVEST S.R.L.
CUI 52006545 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
AS
A.SANDU BUILD SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51100969 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
TI
TAGGO IMOBILIARE S.R.L.
CUI 45601086 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
RR
RAMYDIM RESIDENCE S.R.L.
CUI 44766230 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia
AP
ANKARI PRO DESIGN S.R.L.
CUI 43535555 · Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: denumire, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANDACHI INDUSTRY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →