identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

PEDAB CONSTRUCT INVEST SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 32494735J2013014342408Plătitor TVA din 2016Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
9,79mil lei
▼ 19,8% vs. 2024
Profit net · 2025
959mii lei
▼ 34,0% vs. 2024
Salariați
16
▼ 5,9% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2025, PEDAB CONSTRUCT INVEST SRL a raportat o cifră de afaceri de 9.790.218 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 19,8%. Rezultatul net a fost un profit de 958.763 lei. Datoriile totale au crescut cu 8,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32494735
Nr. Reg. Comerțului
J2013014342408 · EUID ROONRC.J2013014342408
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-11-20 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD UNIRII, NR.61, BL.F3, SC.2, ET.6, AP.604
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
9.790.218 lei
▼ 19,8%
Profit net
958.763 lei
▼ 34,0%
Datorii
25.313.714 lei
▲ 8,0%
Salariați
16
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 13.303.552 lei2024: 12.204.620 lei2025: 9.790.218 lei9,79 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.038.052 lei2024: 1.453.713 lei2025: 958.763 lei959 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 172025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,8%
Creștere CA an/an
-19,8%
CA / salariat
611.889 lei
Datorii / active
70%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+37,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20259.790.218 lei958.763 lei25.313.714 lei36.387.926 lei10.175.456 lei16
202412.204.620 lei1.453.713 lei23.428.534 lei36.475.422 lei12.154.864 lei17
202313.303.552 lei2.038.052 lei15.878.945 lei30.169.364 lei14.529.938 lei10
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PAS A PAS MARKET SRL28492671radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

CT
CNA TEAM S.R.L.
CUI 55511207 · Sector 3 Mun. Bucureşti
AI
ALMASAN INSTAL S.R.L.
CUI 55504382 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LB
LUCKY BUSINESS S.R.L.
CUI 55504234 · Sector 3 Mun. Bucureşti
ZC
ZEG CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55502233 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RB
RATGRAT BUILDING S.R.L.
CUI 55497579 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RC
RABAH CONSTRUCTION S.R.L.
CUI 55495802 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-02AdresăMUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR EMIL RACOVIŢĂ, NR.2, BL.R18, SC.2, ET.2, AP.50MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD UNIRII, NR.61, BL.F3, SC.2, ET.6, AP.604
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PEDAB CONSTRUCT INVEST SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →