identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

CROMATECHS SYSTEMS SRL

CAEN 4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CUI 32558707J40/15074/2013Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
175mii lei
▲ 6,1% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▼ 63,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2025, CROMATECHS SYSTEMS SRL a raportat o cifră de afaceri de 174.630 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,1%. Rezultatul net a fost un profit de 22.508 lei. Datoriile totale au scăzut cu 35,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (26.479 lei) depășesc activele totale (12.703 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-10.039 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32558707
Nr. Reg. Comerțului
J40/15074/2013 · EUID ROONRC.J40/15074/2013
Cod CAEN
4673 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-12-09 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, B-DUL METALURGIEI, NR.85, CAM.22
Cod poștal
41832
Contact declarat
6 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
174.630 lei
▲ 6,1%
Profit net
22.508 lei
▼ 63,0%
Datorii
26.479 lei
▼ 35,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 140.138 lei2024: 164.627 lei2025: 174.630 lei175 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 37.602 lei2024: 60.793 lei2025: 22.508 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,9%
Creștere CA an/an
+6,1%
CA / salariat
174.630 lei
Datorii / active
208%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-20,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025174.630 lei22.508 lei26.479 lei12.703 lei-10.039 lei1
2024164.627 lei60.793 lei41.134 lei6.220 lei-32.547 lei1
2023140.138 lei37.602 lei100.613 lei6.270 lei-93.341 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · Municipiul București

NP
NICOLA PALETI SERVICE S.R.L.
CUI 50967947 · Sector 4 Mun. Bucureşti
HS
HARAPAL S.R.L.
CUI 50876750 · Sector 4 Mun. Bucureşti
SC
SÎLI CERAMICA S.R.L.
CUI 49761233 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ST
SMART TOP DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 46523881 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AT
AMTS TEHNO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46409527 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FP
FUMURESCU PROD S.R.L.
CUI 45716426 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CROMATECHS SYSTEMS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →