identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

INSIDE OUT S.R.L.

CAEN 9001 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 32589622J40/15445/2013Neplătitor TVARO e-FacturaInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
3,36mil lei
▲ 8,3% vs. 2023
Profit net · 2024
1,60mil lei
▼ 5,0% vs. 2023
Salariați
7
▲ 250,0% vs. 2023
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2024, INSIDE OUT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.358.327 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,3%. Rezultatul net a fost un profit de 1.599.377 lei. Datoriile totale au scăzut cu 13,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32589622
Nr. Reg. Comerțului
J40/15445/2013 · EUID ROONRC.J40/15445/2013
Cod CAEN
9001 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9020. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-12-17 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. GIURGIULUI, NR.117, BL.4, SC.4, ET.2, AP.105
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
3.358.327 lei
▲ 8,3%
Profit net
1.599.377 lei
▼ 5,0%
Datorii
282.579 lei
▼ 13,1%
Salariați
7
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 2.066.427 lei2023: 3.101.542 lei2024: 3.358.327 lei3,36 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 1.577.246 lei2023: 1.683.132 lei2024: 1.599.377 lei1,60 mil20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 7720222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
47,6%
Creștere CA an/an
+8,3%
CA / salariat
479.761 lei
Datorii / active
5%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,9%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+86,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20243.358.327 lei1.599.377 lei282.579 lei5.142.574 lei4.859.995 lei7
20233.101.542 lei1.683.132 lei325.090 lei3.587.433 lei3.260.618 lei2
20222.066.427 lei1.577.246 lei300.790 lei1.880.001 lei1.577.486 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2014–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
INTERNATIONAL TRANSPORT P&G S.R.L.48416008în funcțiune
MAGAZIN GABRIELA SHOP S.R.L.42467681în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Municipiul București

BM
BBY MARIO SHOW S.R.L.
CUI 50988117 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ŢS
ŢIGĂNESCU S.R.L.
CUI 49745424 · Sector 4 Mun. Bucureşti
SM
SAGA MUSIC FESTIVAL S.R.L.
CUI 49409807 · Sector 4 Mun. Bucureşti
PE
PIRUX EVENTS S.R.L.
CUI 49180303 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TG
TXM GROUP S.R.L.
CUI 49093690 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LU
LEVEL UP BUSINESS S.R.L.
CUI 47195995 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSIDE OUT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →