identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

SPANISH KERAMICS SERVICE SRL

CAEN 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CUI 32604021J12/3674/2013Plătitor TVA din 2014Verificat ANAF 03.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
324mii lei
▼ 36,1% vs. 2024
Profit net · 2025
170mii lei
▼ 52,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2013
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SPANISH KERAMICS SERVICE SRL (CUI 32604021, nr. J12/3674/2013) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Florești, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală: intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții (CAEN 4613). Este plătitoare de TVA din 2014. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 324 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, SPANISH KERAMICS SERVICE SRL a raportat o cifră de afaceri de 324.043 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 36,1%. Rezultatul net a fost un profit de 169.742 lei. Datoriile totale au crescut cu 242,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32604021
Nr. Reg. Comerțului
J12/3674/2013 · EUID ROONRC.J12/3674/2013
Cod CAEN
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-12-19 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 136 firme.

100 mN123
  1. DDA ACSOR INSTAL S.R.L. · 162 m · CAEN 4322 · +15 firme la aceeași adresă
  2. MLB CONSERV SRL · 186 m · CAEN 4617 · +15 firme la aceeași adresă
  3. TERMO PROGRES S.R.L. · 215 m · CAEN 4399 · +7 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025324 mii lei▼ 36,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
156 mii313 mii469 mii626 mii2023 · cifră de afaceri: 625.669 lei2023 · profit net: 472.620 lei20232024 · cifră de afaceri: 506.720 lei2024 · profit net: 354.531 lei20242025 · cifră de afaceri: 324.043 lei324 mii2025 · profit net: 169.742 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
23 mii lei▲ 242,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4613 · 960 firme · mai sus decât 45% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Cluj · mai sus decât 61% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
52,4% marjă · mai sus decât 88% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
52,4%
Creștere CA an/an
-36,1%
CA / salariat
324.043 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+10,5%/an
Grad de îndatorare
11%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025324.043−36,1%169.742−52,1%52,4%22.613199.556176.9431
2024506.720−19,0%354.531−25,0%70,0%6.607368.339361.7321
2023625.669472.62075,5%5.749453.672447.9231
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SPANISH KERAMICS SERVICE SRL

Este SPANISH KERAMICS SERVICE SRL o firmă activă?

Da. SPANISH KERAMICS SERVICE SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este SPANISH KERAMICS SERVICE SRL plătitoare de TVA?

Da, SPANISH KERAMICS SERVICE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16.01.2014 (verificare ANAF din 03.11.2026). Codul de TVA este RO32604021.

Ce cifră de afaceri are SPANISH KERAMICS SERVICE SRL?

În 2025, SPANISH KERAMICS SERVICE SRL a avut o cifră de afaceri de 324.043 lei, în scădere cu 36,1% față de 2024, și un profit net de 169.742 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SPANISH KERAMICS SERVICE SRL?

În 2025, SPANISH KERAMICS SERVICE SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este SPANISH KERAMICS SERVICE SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SPANISH KERAMICS SERVICE SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are SPANISH KERAMICS SERVICE SRL datorii la ANAF?

SPANISH KERAMICS SERVICE SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SPANISH KERAMICS SERVICE SRL?

Sediul social declarat al SPANISH KERAMICS SERVICE SRL este în JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. STEJARULUI.

Ce activitate are SPANISH KERAMICS SERVICE SRL?

Activitatea principală declarată a SPANISH KERAMICS SERVICE SRL este „Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții” (cod CAEN 4613).

Când a fost înființată SPANISH KERAMICS SERVICE SRL?

SPANISH KERAMICS SERVICE SRL a fost înregistrată pe 19.12.2013, cu numărul de ordine în registrul comerțului J12/3674/2013.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPANISH KERAMICS SERVICE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala