identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

DELICE CREAM SRL

CAEN 1052 — Fabricarea înghețatei
CUI 32606871J40/13344/2024Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20142022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
565mii lei
▲ 109,6% vs. 2021
Profit net · 2022
241mii lei
▲ 1.128,1% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2013
În anul 2022, DELICE CREAM SRL a raportat o cifră de afaceri de 565.216 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 109,6%. Rezultatul net a fost un profit de 241.142 lei. Datoriile totale au crescut cu 47,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32606871
Nr. Reg. Comerțului
J40/13344/2024 · EUID ROONRC.J40/13344/2024
Cod CAEN
1052 — Fabricarea înghețatei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2013-12-20 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 6 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, STR. DRUMUL TABEREI, NR.97, BL.TD12, SC.A, ET.10, AP.63 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
565.216 lei
▲ 109,6%
Profit net
241.142 lei
▲ 1.128,1%
Datorii
125.465 lei
▲ 47,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 108.396 lei2021: 269.728 lei2022: 565.216 lei565 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 34.916 lei2021: -23.454 lei2022: 241.142 lei241 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
42,7%
Creștere CA an/an
+109,6%
CA / salariat
565.216 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
120,3%
Creștere medie anuală (2014–2022)
+41,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022114.618 €48.900 €25.443 €66.100 €40.657 €1
202154.814 €-4.766 €17.340 €9.080 €-8.260 €1
202022.407 €7.218 €6.770 €3.216 €-3.554 €1
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RC
RESTAURANT COZARA SRL
CUI 33026201 · Restaurante
DP
DELUXE PRO MEAT S.R.L.
CUI 17202993 · Prelucrarea și conservarea cărnii

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea înghețatei · Municipiul București

DS
DOLCE SAPORE S.R.L.
CUI 52619175 · Sector 6 Mun. Bucureşti
ÎC
ÎNGHEŢATA CU DICHIS S.R.L.
CUI 41364963 · Sector 6 Mun. Bucureşti
TB
THAI BUSINESS SRL
CUI 37741747 · Sector 6 Mun. Bucureşti
IS
INNOEDGE S.R.L.
CUI 54487488 · Sector 3 Mun. Bucureşti
LD
LABORATORIO DI GELATO ARTIGIANALE S.R.L.
CUI 53910961 · Sector 4 Mun. Bucureşti
FI
FROSTY ICE S.R.L.
CUI 52079911 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DELICE CREAM SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →