identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

SISTEME DE PRODUCTIE CABLAJE SRL

CAEN 2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
CUI 32753562J2014000270358Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
232,25mil lei
▼ 5,1% vs. 2024
Profit net · 2025
8,13mil lei
▼ 7,7% vs. 2024
Salariați
1.692
▼ 3,6% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, SISTEME DE PRODUCTIE CABLAJE SRL a raportat o cifră de afaceri de 232.252.633 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 5,1%. Rezultatul net a fost un profit de 8.131.776 lei. Datoriile totale au scăzut cu 49,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1692.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32753562
Nr. Reg. Comerțului
J2014000270358 · EUID ROONRC.J2014000270358
Cod CAEN
2932 — Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-06 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere foarte mare
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. STAN VIDRIGHIN, NR.9 A, HALA 1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
232.252.633 lei
▼ 5,1%
Profit net
8.131.776 lei
▼ 7,7%
Datorii
34.644.915 lei
▼ 49,4%
Salariați
1.692
▼ -64
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 237.919.302 lei2024: 244.718.768 lei2025: 232.252.633 lei232,25 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 9.974.022 lei2024: 8.805.991 lei2025: 8.131.776 lei8,13 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 2.0202024: 1.7562025: 1.6921.69220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,5%
Creștere CA an/an
-5,1%
CA / salariat
137.265 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
11,6%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+4,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025232.252.633 lei8.131.776 lei34.644.915 lei105.280.820 lei70.084.903 lei1692
2024244.718.768 lei8.805.991 lei68.469.712 lei130.966.917 lei61.953.127 lei1756
2023237.919.302 lei9.974.022 lei105.545.707 lei159.377.193 lei53.147.136 lei2020
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
DAKPA CONSULTING SRL17861617în funcțiune
DAR DRAXLMAIER AUTOMOTIVE SRL26573648în funcțiune
DRM DRAXLMAIER ROMANIA SISTEME ELECTRICE SRL11416777în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor piese și accesorii pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule · Timiș

PB
PROJECT BEST BUILDING S.R.L.
CUI 41715223 · Mun. Timişoara
GC
GRUBER CONNECTION S.R.L.
CUI 40877693 · Mun. Timişoara
BS
BANAT SICHER AUTOMOTIVE SRL
CUI 32925722 · Mun. Timişoara
AB
ABA BRAID SRL
CUI 31928739 · Mun. Timişoara
PS
PRIVAT SUPORT INTREPRINDERI SRL
CUI 29454846 · Mun. Timişoara
MR
M.R.C. SRL
CUI 22012065 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SISTEME DE PRODUCTIE CABLAJE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →