identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

RAVCAD TOPO SRL

CAEN 7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
CUI 32754096J52/57/2014Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
351mii lei
▲ 41,9% vs. 2024
Profit net · 2025
141mii lei
▲ 44,6% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
15
SEAP · activ 2024
În anul 2025, RAVCAD TOPO SRL a raportat o cifră de afaceri de 350.868 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 41,9%. Rezultatul net a fost un profit de 141.201 lei. Datoriile totale au crescut cu 229,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32754096
Nr. Reg. Comerțului
J52/57/2014 · EUID ROONRC.J52/57/2014
Cod CAEN
7112 — Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-06 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GIURGIU
Localitate
Mun. Giurgiu
Adresă
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. DREPTĂŢII, NR.26, CAMERA 1
Cod poștal
80389
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
350.868 lei
▲ 41,9%
Profit net
141.201 lei
▲ 44,6%
Datorii
27.427 lei
▲ 229,7%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 299.973 lei2024: 247.262 lei2025: 350.868 lei351 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 79.958 lei2024: 97.634 lei2025: 141.201 lei141 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
40,2%
Creștere CA an/an
+41,9%
CA / salariat
116.956 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+6,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025350.868 lei141.201 lei27.427 lei168.868 lei141.441 lei3
2024247.262 lei97.634 lei8.319 lei156.289 lei147.970 lei3
2023299.973 lei79.958 lei15.871 lei116.207 lei100.336 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

15

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
34.775 lei
Ultimul an
2022

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
769.298 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
KADET SRL5717996radiată
MARTA SRL1285240radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · Giurgiu

OG
OXI GREEN S.R.L.
CUI 54138925 · Mun. Giurgiu
SS
SKYLEVEL S.R.L.
CUI 52016921 · Mun. Giurgiu
SF
SOLID FOUNDATIONS CONSULTING S.R.L.
CUI 51523276 · Mun. Giurgiu
AT
AV TEHNIK DOC CONSULTING S.R.L.
CUI 51261116 · Mun. Giurgiu
JC
JS CIVIL CONSULT S.R.L.
CUI 51182586 · Mun. Giurgiu
TS
TOPOBETACAD S.R.L.
CUI 50789823 · Mun. Giurgiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAVCAD TOPO SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →