identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

NUMA FILM S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 32759166J12/367/2014Plătitor TVA din 2023TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,46mil lei
▲ 90,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,65mil lei
▲ 302,9% vs. 2024
Salariați
3
▲ 200,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, NUMA FILM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.462.397 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 90,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.648.700 lei. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32759166
Nr. Reg. Comerțului
J12/367/2014 · EUID ROONRC.J12/367/2014
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-07 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.462.397 lei
▲ 90,6%
Profit net
1.648.700 lei
▲ 302,9%
Datorii
2.466.973 lei
▲ 0,1%
Salariați
3
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.536.614 lei2024: 767.447 lei2025: 1.462.397 lei1,46 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.028.496 lei2024: -812.526 lei2025: 1.648.700 lei1,65 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
112,7%
Creștere CA an/an
+90,6%
CA / salariat
487.466 lei
Datorii / active
59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+16,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.462.397 lei1.648.700 lei2.466.973 lei4.163.716 lei1.700.522 lei3
2024767.447 lei-812.526 lei2.465.467 lei2.516.421 lei51.823 lei1
20234.536.614 lei1.028.496 lei3.817.435 lei5.154.772 lei1.338.206 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.936 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
250.000 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
FSPOT SHOP SRL33542296în funcțiune
HOLA SRL20882130în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Cluj

FD
FM DIGITAL MEDIA S.R.L.
CUI 55017212 · Sat Floreşti Com. Floreşti
VF
VIVRE FILM PRODUCTION S.R.L.
CUI 50700736 · Sat Floreşti Com. Floreşti
MS
MAESTROVISION S.R.L.
CUI 50605190 · Sat Floreşti Com. Floreşti
IF
IGNIS FILM S.R.L.
CUI 49823980 · Sat Floreşti Com. Floreşti
WS
WEST SIDE STUDIOS S.R.L.
CUI 47687335 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AV
ALMO VIDEO PRODUCTIONS S.R.L.
CUI 46697659 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NUMA FILM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →