identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

RAMIS STEEL COMPANY SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 32763477J2014000355239Plătitor TVA din 2014Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
39,29mil lei
▲ 13,7% vs. 2024
Profit net · 2025
349mii lei
▼ 81,8% vs. 2024
Salariați
48
▲ 11,6% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, RAMIS STEEL COMPANY SRL a raportat o cifră de afaceri de 39.294.815 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,7%. Rezultatul net a fost un profit de 349.312 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 48.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32763477
Nr. Reg. Comerțului
J2014000355239 · EUID ROONRC.J2014000355239
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-10 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
39.294.815 lei
▲ 13,7%
Profit net
349.312 lei
▼ 81,8%
Datorii
8.235.730 lei
▲ 5,3%
Salariați
48
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 22.914.412 lei2024: 34.545.650 lei2025: 39.294.815 lei39,29 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 914.188 lei2024: 1.921.930 lei2025: 349.312 lei349 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 292024: 432025: 484820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,9%
Creștere CA an/an
+13,7%
CA / salariat
818.642 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+30,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202539.294.815 lei349.312 lei8.235.730 lei13.653.959 lei5.418.229 lei48
202434.545.650 lei1.921.930 lei7.821.797 lei13.212.936 lei5.391.139 lei43
202322.914.412 lei914.188 lei3.548.278 lei7.017.487 lei3.469.209 lei29
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
160 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Ilfov

M&
MIHA & EDI SHOP S.R.L.
CUI 48804786 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
NK
NIK KATY SNK FAMILY S.R.L.
CUI 39850317 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
VA
VLĂSIA ALEX-CRIS SRL
CUI 36893593 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
EF
ELICLAUDIU FLORIAN COMERT SRL
CUI 28936200 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
CA
CLAR ACTIV GLOBAL S.R.L.
CUI 25564528 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei
CS
CONSTANT SERV S.R.L.
CUI 24379123 · Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RAMIS STEEL COMPANY SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →