identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

SANTA VIVA MED SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 32814139J2014000168264Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,98mil lei
▲ 7,7% vs. 2024
Profit net · 2025
836mii lei
▼ 18,6% vs. 2024
Salariați
12
▲ 20,0% vs. 2024
Contracte publice
7
SEAP · activ 2026
În anul 2025, SANTA VIVA MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.984.977 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,7%. Rezultatul net a fost un profit de 836.077 lei. Datoriile totale au scăzut cu 59,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 12.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32814139
Nr. Reg. Comerțului
J2014000168264 · EUID ROONRC.J2014000168264
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-20 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.984.977 lei
▲ 7,7%
Profit net
836.077 lei
▼ 18,6%
Datorii
468.659 lei
▼ 59,0%
Salariați
12
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.099.158 lei2024: 4.627.739 lei2025: 4.984.977 lei4,98 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 492.429 lei2024: 1.027.186 lei2025: 836.077 lei836 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 102024: 102025: 121220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,8%
Creștere CA an/an
+7,7%
CA / salariat
415.415 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+36,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.984.977 lei836.077 lei468.659 lei17.322.631 lei2.486.033 lei12
20244.627.739 lei1.027.186 lei1.142.719 lei3.528.893 lei1.655.770 lei10
20233.099.158 lei492.429 lei927.614 lei2.533.988 lei628.584 lei10
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

7

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
7
Valoare totală
15.375 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Mureș

US
UROSOLUTION S.R.L.
CUI 53237726 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
IS
INTENSCARE S.R.L.
CUI 52330400 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
IS
IP SAPLACAN MEDNUTRI S.R.L.
CUI 51437345 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
VN
VITEZDA NEUROCARE S.R.L.
CUI 50029054 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
DS
DERMA SPHERE S.R.L.
CUI 49926668 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş
MS
MEDIECO S.R.L.
CUI 49692206 · Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SANTA VIVA MED SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →