identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ISI FASHION S.R.L.

CAEN 6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
CUI 32836943J2014000619120Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20142025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
353mii lei
▲ 29,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−13mii lei
▲ 77,8% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, ISI FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 352.956 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 29,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 13.151 lei. Datoriile totale au crescut cu 70,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-13.151 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32836943
Nr. Reg. Comerțului
J2014000619120 · EUID ROONRC.J2014000619120
Cod CAEN
6820 — Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-02-25 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. BOGDAN PETRICEICU HAŞDEU, NR.117 · 3 firme aici
Cod poștal
400371

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
352.956 lei
▲ 29,1%
Profit net
-13.151 lei
▲ 77,8%
Datorii
66.312 lei
▲ 70,3%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 285.438 lei2024: 273.322 lei2025: 352.956 lei353 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 46.857 lei2024: -59.161 lei2025: -13.151 lei−13 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,7%
Creștere CA an/an
+29,1%
CA / salariat
117.652 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14,8%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025352.956 lei-13.151 lei66.312 lei155.295 lei88.983 lei3
2024273.322 lei-59.161 lei38.941 lei141.075 lei102.134 lei2
2023285.438 lei46.857 lei15.591 lei197.756 lei182.165 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EB
EGO BEAUTY S.R.L.
CUI 34904971 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
SS
STADLER STUDIO S.R.L.
CUI 22749777 · Coafură și alte activități de înfrumusețare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · Cluj

PP
PHOENIX PRIME S.R.L.
CUI 55454551 · Mun. Cluj-Napoca
AC
ARIA CLINIQUE PROPERTIES S.R.L.
CUI 55206777 · Mun. Cluj-Napoca
AS
ARRET SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55123469 · Mun. Cluj-Napoca
S1
SOMESULUI 15 CAPITAL S.R.L.
CUI 55076820 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VILAGO S.R.L.
CUI 54995290 · Mun. Cluj-Napoca
MP
MEDALIANA PRO S.R.L.
CUI 54995281 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ISI FASHION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →