identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MARI & ŞTE PERA S.R.L.

CAEN 4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
CUI 32870686J20/204/2014Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
124mii lei
▼ 14,3% vs. 2022
Profit net · 2023
−21mii lei
▼ 99,2% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2023, MARI & ŞTE PERA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 123.754 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.540 lei. Datoriile totale au crescut cu 43,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (72.556 lei) depășesc activele totale (10.620 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-61.936 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-20.540 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32870686
Nr. Reg. Comerțului
J20/204/2014 · EUID ROONRC.J20/204/2014
Cod CAEN
4778 — Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-03-04 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Orăştie
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2023)
123.754 lei
▼ 14,3%
Profit net
-20.540 lei
▼ 99,2%
Datorii
72.556 lei
▲ 43,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 127.389 lei2022: 144.358 lei2023: 123.754 lei124 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: -3.574 lei2022: -10.311 lei2023: -20.540 lei−21 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-16,6%
Creștere CA an/an
-14,3%
CA / salariat
123.754 lei
Datorii / active
683%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+8,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023123.754 lei-20.540 lei72.556 lei10.620 lei-61.936 lei1
2022144.358 lei-10.311 lei50.486 lei9.090 lei-41.396 lei1
2021127.389 lei-3.574 lei43.512 lei12.426 lei-31.086 lei1
🔒 Încă 7 ani de istoric (2014–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MARI & ȘTE & ADE PERA S.R.L.49938689în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate · Hunedoara

CO
CRIADI OUTLET S.R.L.
CUI 54963301 · Sat Fintoag Com. Lăpugiu de Jos
AI
ALEX INCURAJARE S.R.L.
CUI 54703344 · Orş. Petrila
SF
SANTA FE S.R.L.
CUI 54444614 · Sat Sântămăria-Orlea Com. Sântămăria-Orlea
HB
HANDMADE BY A&A&A S.R.L.
CUI 54046023 · Sat Orăştioara de Jos Com. Beriu
PR
PATARA RO S.R.L.
CUI 53992775 · Sat Tâmpa Com. Băcia
LM
LUCAS MARBLE S.R.L.
CUI 53266772 · Orş. Simeria

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARI & ŞTE PERA  S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →