identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

ARICAT HOLDING INVEST S.R.L.

CAEN 4661 — Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
CUI 32892919J22/383/2014Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
405mii lei
▼ 74,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−51mii lei
▼ 105,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2022
În anul 2025, ARICAT HOLDING INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 404.713 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 74,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 51.048 lei. Datoriile totale au scăzut cu 18,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-51.048 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32892919
Nr. Reg. Comerțului
J22/383/2014 · EUID ROONRC.J22/383/2014
Cod CAEN
4661 — Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-03-07 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
404.713 lei
▼ 74,5%
Profit net
-51.048 lei
▼ 105,0%
Datorii
659.152 lei
▼ 18,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 509.985 lei2024: 1.589.794 lei2025: 404.713 lei405 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -84.233 lei2024: 1.016.168 lei2025: -51.048 lei−51 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-12,6%
Creștere CA an/an
-74,5%
CA / salariat
404.713 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-15,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025404.713 lei-51.048 lei659.152 lei2.306.786 lei1.578.758 lei1
20241.589.794 lei1.016.168 lei803.363 lei2.476.268 lei1.629.806 lei1
2023509.985 lei-84.233 lei455.714 lei1.579.075 lei613.638 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
144.049 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
EUROFRIG CORPORATION SRL26293982în funcțiune
RA&RA BUILDING & INVESTMENTS SRL18291301în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor · Iași

AD
AXO DINAMIC S.R.L.
CUI 46022350 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
AE
AGRIMASTER EXPRES S.R.L.
CUI 52156925 · Mun. Iaşi
PA
PROTEH-AGRO RO SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50890436 · Mun. Iaşi
CS
CSNTRADE S.R.L.
CUI 48535033 · Mun. Iaşi
MS
MIRCOM SOLUTIONS & TRADE S.R.L.
CUI 48229310 · Sat Tomeşti Com. Tomeşti
LI
LA IMPORT-EXPORT CEREALE S.R.L.
CUI 46651619 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

12

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 12 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ARICAT HOLDING INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →