identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

FASHION MEN STYLE SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 32968162J2014003612407Plătitor TVA din 2014RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
18,73mil lei
▼ 9,1% vs. 2024
Profit net · 2025
4,23mil lei
▼ 34,5% vs. 2024
Salariați
19
▲ 11,8% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, FASHION MEN STYLE SRL a raportat o cifră de afaceri de 18.732.944 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 9,1%. Rezultatul net a fost un profit de 4.230.791 lei. Datoriile totale au scăzut cu 36,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
32968162
Nr. Reg. Comerțului
J2014003612407 · EUID ROONRC.J2014003612407
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-03-25 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
18.732.944 lei
▼ 9,1%
Profit net
4.230.791 lei
▼ 34,5%
Datorii
2.598.210 lei
▼ 36,7%
Salariați
19
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 20.972.733 lei2024: 20.597.773 lei2025: 18.732.944 lei18,73 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 6.700.409 lei2024: 6.459.354 lei2025: 4.230.791 lei4,23 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 212024: 172025: 191920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,6%
Creștere CA an/an
-9,1%
CA / salariat
985.944 lei
Datorii / active
20%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40,8%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+10,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202518.732.944 lei4.230.791 lei2.598.210 lei12.968.771 lei10.370.561 lei19
202420.597.773 lei6.459.354 lei4.106.134 lei15.818.407 lei11.712.876 lei17
202320.972.733 lei6.700.409 lei7.229.284 lei13.575.991 lei6.342.363 lei21
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.986 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SDA FASHION & CONSULTANCY S.R.L.38890631în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Municipiul București

PV
PSP VANZARI S.R.L.
CUI 55261984 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AC
AMALFI CONCEPTS S.R.L.
CUI 55249018 · Sector 2 Mun. Bucureşti
VS
VERON STUDIO S.R.L.
CUI 55196495 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
ONZE SHOWROOM S.R.L.
CUI 55194125 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LD
LUMITEX DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 55061595 · Sector 2 Mun. Bucureşti
SR
SOLING ROMANIA S.R.L.
CUI 55026288 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FASHION MEN STYLE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →