identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MANDEXIM IND. SRL

CAEN 4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
CUI 33061276J2014004587409Plătitor TVA din 2018Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
26,40mil lei
▲ 18,1% vs. 2024
Profit net · 2025
609mii lei
▼ 33,7% vs. 2024
Salariați
9
▲ 12,5% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
În anul 2025, MANDEXIM IND. SRL a raportat o cifră de afaceri de 26.395.232 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,1%. Rezultatul net a fost un profit de 609.330 lei. Datoriile totale au crescut cu 31,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 9.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33061276
Nr. Reg. Comerțului
J2014004587409 · EUID ROONRC.J2014004587409
Cod CAEN
4772 — Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-04-14 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ȘOS PANTELIMON, NR.266, PARTER. CAMERA 1, BL.CORP E, AP.4
Cod poștal
21652
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
26.395.232 lei
▲ 18,1%
Profit net
609.330 lei
▼ 33,7%
Datorii
5.146.161 lei
▲ 31,8%
Salariați
9
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 15.260.049 lei2024: 22.356.702 lei2025: 26.395.232 lei26,40 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 599.525 lei2024: 919.491 lei2025: 609.330 lei609 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 72024: 82025: 9920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
2,3%
Creștere CA an/an
+18,1%
CA / salariat
2.932.804 lei
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+80,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.912.248 $136.483 $1.152.685 $1.730.175 $577.491 $9
20244.862.795 $199.998 $849.258 $1.567.746 $718.488 $8
20233.334.947 $131.021 $952.121 $1.473.069 $520.948 $7
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
3
Valoare totală
1.051 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele, în magazine specializate · Municipiul București

RS
RYFT S.R.L.
CUI 55171369 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ES
ELITE STYLE CONCEPT S.R.L.
CUI 54974220 · Sector 2 Mun. Bucureşti
OS
OUTLET SNEAKERS S.R.L.
CUI 54949471 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LB
LULU BLK SHOES S.R.L.
CUI 52987592 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MC
MODIVA CLOTHING S.R.L.
CUI 52960988 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MF
MODIVA FASHION S.R.L.
CUI 52938239 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANDEXIM IND. SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →