identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

RALMAR CONF S.R.L.

CAEN 1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
CUI 33207194J40/11428/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152017 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2017
441mii lei
▲ 7,4% vs. 2016
Profit net · 2017
17mii lei
▼ 46,8% vs. 2016
Salariați
19
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2017, RALMAR CONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 440.740 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 7,4%. Rezultatul net a fost un profit de 17.358 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 98 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.
  • Datorii peste active — Datoriile (120.899 lei) depășesc activele totale (84.197 lei) în 2017.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-36.702 lei) în bilanțul depus pe 2017.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33207194
Nr. Reg. Comerțului
J40/11428/2019 · EUID ROONRC.J40/11428/2019
Cod CAEN
1413 — Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 1410, 1421. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-05-26 (12 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. GRIGORE IONESCU, NR.63, CAMERA NR.1, BL.T73, SC.2, ET.4, AP.42 · 98 firme aici
Cod poștal
23674
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2017)
440.740 lei
▲ 7,4%
Profit net
17.358 lei
▼ 46,8%
Datorii
120.899 lei
▲ 17,7%
Salariați
19
Evoluția cifrei de afaceri
2015: 317.512 lei2016: 410.530 lei2017: 440.740 lei441 mii20152017
Evoluția profitului net
2015: -36.735 lei2016: 32.640 lei2017: 17.358 lei17 mii20152017
Evoluția numărului de salariați
2015: 212016: 192017: 191920152017

Indicatori derivați (2017)

Marjă netă
3,9%
Creștere CA an/an
+7,4%
CA / salariat
23.197 lei
Datorii / active
144%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
201796.484 €3.800 €26.467 €18.432 €-8.035 €19
201691.432 €7.269 €22.884 €10.844 €-12.040 €19
201571.438 €-8.265 €30.738 €13.432 €-17.305 €21
🔒 Încă 1 an de istoric (2014–2014) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2015–2017). Ultima actualizare: 2026-08-11.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EDI - RAI EXIM SRL23385526radiată
MARSEVEN-TEX S.R.L.45727352radiată
NICHOLAS TEXTILE SRL20818978radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp) · Municipiul București

IA
INAIS ATELIER S.R.L.
CUI 51069081 · Sector 2 Mun. Bucureşti
RC
RUSEN COUTURE S.R.L.
CUI 50804842 · Sector 2 Mun. Bucureşti
EA
ELAINE ART CONF S.R.L.
CUI 50144010 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MC
MXC CREATIVE BEBE S.R.L.
CUI 49694010 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AG
ATELIER GABRIELLE FASHION S.R.L.
CUI 49212723 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BM
BLACK MOON LUXURY LEGACY S.R.L.
CUI 48970037 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RALMAR CONF S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →