identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

REVA VENDING SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 33254587J2014006818408Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
237mii lei
▼ 18,4% vs. 2024
Profit net · 2025
81mii lei
▲ 34,3% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, REVA VENDING SRL a raportat o cifră de afaceri de 236.660 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 18,4%. Rezultatul net a fost un profit de 81.387 lei. Datoriile totale au scăzut cu 76,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33254587
Nr. Reg. Comerțului
J2014006818408 · EUID ROONRC.J2014006818408
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-06-06 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, CAL GRIVIŢEI, NR.76, CORP B. PARTER, AP.1
Cod poștal
10734
Contact declarat
23 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-25 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
236.660 lei
▼ 18,4%
Profit net
81.387 lei
▲ 34,3%
Datorii
7.772 lei
▼ 76,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 295.160 lei2024: 289.990 lei2025: 236.660 lei237 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.842 lei2024: 60.593 lei2025: 81.387 lei81 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
34,4%
Creștere CA an/an
-18,4%
CA / salariat
236.660 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025236.660 lei81.387 lei7.772 lei89.399 lei81.627 lei1
2024289.990 lei60.593 lei33.010 lei93.843 lei60.833 lei2
2023295.160 lei8.842 lei53.945 lei125.024 lei71.079 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-25.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Municipiul București

FS
FIDUS SYSTEM S.R.L.
CUI 55229215 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CA
C.A.S.Y IRIS MARKET S.R.L.
CUI 55189609 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RB
RELENTLESS BRANDS 94 S.R.L.
CUI 54935557 · Sector 1 Mun. Bucureşti
WS
WELLBE SUPPLEMENTS S.R.L.
CUI 54772166 · Sector 1 Mun. Bucureşti
EA
ERIC ANTONIA EXIM S.R.L.
CUI 54727467 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
AYASS S.R.L.
CUI 54722206 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
REVA VENDING SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →