identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

GYNYMAR MASIMAX SRL

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 33370549J2014000507104Plătitor TVA din 2015Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,23mil lei
▲ 69,8% vs. 2024
Profit net · 2025
178mii lei
▲ 54,4% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, GYNYMAR MASIMAX SRL a raportat o cifră de afaceri de 2.234.657 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 69,8%. Rezultatul net a fost un profit de 178.323 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33370549
Nr. Reg. Comerțului
J2014000507104 · EUID ROONRC.J2014000507104
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-10 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pogoanele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Brăgăreasa Com. Scutelnici
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT BRĂGĂREASA COM. SCUTELNICI, STR AGRICULTORILOR, NR.20
Cod poștal
127577
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.234.657 lei
▲ 69,8%
Profit net
178.323 lei
▲ 54,4%
Datorii
421.016 lei
▲ 36,1%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 450.713 lei2024: 1.316.106 lei2025: 2.234.657 lei2,23 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 42.532 lei2024: 115.511 lei2025: 178.323 lei178 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
8,0%
Creștere CA an/an
+69,8%
CA / salariat
1.117.329 lei
Datorii / active
76%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
132,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+13,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.234.657 lei178.323 lei421.016 lei555.448 lei134.432 lei2
20241.316.106 lei115.511 lei309.430 lei432.770 lei123.340 lei1
2023450.713 lei42.532 lei93.479 lei308.806 lei215.327 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Buzău

LG
LA GAVRILIŢĂ MARKET WEZ S.R.L.
CUI 55498299 · Sat Râmnicelu Com. Râmnicelu
I&
ILINCA & THEO FRESH S.R.L.
CUI 55431841 · Mun. Buzău
EU
EDIVAL UNIVERSAL MARKET S.R.L.
CUI 55422290 · Mun. Buzău
RV
RAV VLAD MAGAZIN MIXT S.R.L.
CUI 55179850 · Sat Pleşi Com. Bisoca
CM
CIS MINIMARKET CAFFE S.R.L.
CUI 55173203 · Sat Deduleşti Com. Topliceni
NA
NIKY APROAPE DE TINE S.R.L.
CUI 55002181 · Sat Cârligu Mare Com. Glodeanu-Siliştea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GYNYMAR MASIMAX SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →