identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MADAGORA INVEST S.R.L.

CAEN 4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
CUI 33380518J08/1025/2014Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
30mii lei
▲ 2,4% vs. 2021
Profit net · 2022
23mii lei
▲ 127,7% vs. 2021
Salariați
Contracte publice
24
SEAP · activ 2020
În anul 2022, MADAGORA INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 30.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 2,4%. Rezultatul net a fost un profit de 23.421 lei. Datoriile totale au scăzut cu 98,5% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33380518
Nr. Reg. Comerțului
J08/1025/2014 · EUID ROONRC.J08/1025/2014
Cod CAEN
4690 — Comerț cu ridicata nespecializat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-14 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. PRIVIGHETORII, NR.2, BL.D 10, SC.A, AP.6
Cod poștal
500270

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

9 ani
Cifra de afaceri (2022)
30.000 lei
▲ 2,4%
Profit net
23.421 lei
▲ 127,7%
Datorii
267 lei
▼ 98,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 73.998 lei2021: 29.296 lei2022: 30.000 lei30 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 1.538 lei2021: 10.284 lei2022: 23.421 lei23 mii20202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
78,1%
Creștere CA an/an
+2,4%
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,0%
Creștere medie anuală (2015–2022)
-12,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202230.000 lei23.421 lei267 lei23.928 lei23.661 lei
202129.296 lei10.284 lei18.187 lei29.550 lei11.363 lei
202073.998 lei1.538 lei11.081 lei103.160 lei92.079 lei
🔒 Încă 6 ani de istoric (2014–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

24

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
10
Valoare totală
77.343 lei
Ultimul an
2020

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
14
Valoare totală
97.124 lei
Ultimul an
2020
Valoarea totală a contractelor publice câștigate (istoric, 77.343 lei) este de 2,6× mai mare decât cifra de afaceri declarată pe anul 2022 (30.000 lei). Notă: contractele sunt cumulate pe mai mulți ani.

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DLR DAGORA S.R.L.50231052în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat · Brașov

PP
PRO PACK INOVA S.R.L.
CUI 55516840 · Mun. Braşov
IN
INGR NOVA S.R.L.
CUI 55201303 · Mun. Braşov
OS
OMBRIA S.R.L.
CUI 54888811 · Mun. Braşov
MS
MKA SMART TRADING S.R.L.
CUI 54541374 · Mun. Braşov
GS
GHVCONSULTING S.R.L.
CUI 54541013 · Mun. Braşov
BS
BULBIOCHEM S.R.L.
CUI 54483168 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MADAGORA INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →