identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

FARMACIE DIN STRĂBUNI SRL

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 33436988J40/8977/2014Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
40mii lei
▼ 78,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−41mii lei
▼ 252,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, FARMACIE DIN STRĂBUNI SRL a raportat o cifră de afaceri de 40.198 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 78,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 41.092 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-41.092 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33436988
Nr. Reg. Comerțului
J40/8977/2014 · EUID ROONRC.J40/8977/2014
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-07-30 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BARBU VĂCĂRESCU, NR.119, CAM.1, ET.1
Cod poștal
20272
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
40.198 lei
▼ 78,7%
Profit net
-41.092 lei
▼ 252,4%
Datorii
110.468 lei
▲ 26,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 277.951 lei2024: 188.412 lei2025: 40.198 lei40 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 100.841 lei2024: 26.957 lei2025: -41.092 lei−41 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-102,2%
Creștere CA an/an
-78,7%
CA / salariat
40.198 lei
Datorii / active
41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-25,4%
Creștere medie anuală (2015–2025)
-15,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202540.198 lei-41.092 lei110.468 lei272.365 lei161.897 lei1
2024188.412 lei26.957 lei87.309 lei290.297 lei202.988 lei1
2023277.951 lei100.841 lei75.595 lei251.479 lei176.032 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BIONATURA PLANT SRL31686716în funcțiune
BIONATURA PLUS SRL27633225în funcțiune
ROYAL NUTRITION SRL29493519radiată
SARMIS EVOLUTION S.R.L.44672330în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Municipiul București

MO
M OUTLET CENTER S.R.L.
CUI 55429060 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AG
ACIROM GROUP S.R.L.
CUI 55412246 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BG
BIYAS GROUP S.R.L.
CUI 55256520 · Sector 2 Mun. Bucureşti
ZS
ZELINO S.R.L.
CUI 55253752 · Sector 2 Mun. Bucureşti
LS
LERMAX SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55253701 · Sector 2 Mun. Bucureşti
C&
CRIS & CRISA ONLINE DINAMIC S.R.L.
CUI 55204237 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMACIE DIN STRĂBUNI SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →