identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

CHINDIA VAL-VIO CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 33462677J2014000454150Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20182024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
748mii lei
▲ 511,6% vs. 2023
Profit net · 2024
107mii lei
▲ 560,0% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2024, CHINDIA VAL-VIO CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 748.173 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 511,6%. Rezultatul net a fost un profit de 106.526 lei. Datoriile totale au crescut cu 50,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33462677
Nr. Reg. Comerțului
J2014000454150 · EUID ROONRC.J2014000454150
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-08-07 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT GURA ŞUŢII COM. GURA ŞUŢII, , NR.1
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2024)
748.173 lei
▲ 511,6%
Profit net
106.526 lei
▲ 560,0%
Datorii
218.113 lei
▲ 50,2%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 519.752 lei2023: 122.337 lei2024: 748.173 lei748 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 103.363 lei2023: -23.159 lei2024: 106.526 lei107 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 42023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
14,2%
Creștere CA an/an
+511,6%
CA / salariat
748.173 lei
Datorii / active
50%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48,8%
Creștere medie anuală (2018–2024)
+22,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024162.735 $23.170 $47.442 $94.955 $47.513 $1
202326.736 $-5.061 $31.738 $64.168 $32.430 $2
2022110.767 $22.028 $31.097 $67.657 $36.560 $4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2018–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Dâmbovița

CP
CASANDRA PRO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55468131 · Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii
SC
STÎNGACIU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52601933 · Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii
CT
COMPACT TRANSBUILD LMB S.R.L.
CUI 51326509 · Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii
TP
TOP PRESS FULL S.R.L.
CUI 47221695 · Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii
PP
PÎRVU POWER CONSTRUCT S.R.L.
CUI 44261334 · Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii
ME
MIDECO EVERY DAY CONSTRUCT S.R.L.
CUI 36447531 · Sat Gura Şuţii Com. Gura Şuţii

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CHINDIA VAL-VIO CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →