identitate. Intră în cont Pro
12 ANI PE PIAȚĂ

MARSAY CONCEPT SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 33492635J2016005220406Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,51mil lei
▲ 5,4% vs. 2024
Profit net · 2025
345mii lei
▲ 4,7% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
12ani
din 2014
În anul 2025, MARSAY CONCEPT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.509.526 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 5,4%. Rezultatul net a fost un profit de 345.035 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33492635
Nr. Reg. Comerțului
J2016005220406 · EUID ROONRC.J2016005220406
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-08-19 (12 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR GRIGORE GAFENCU, NR.78-84, VILA C11. ETAJ
Cod poștal
14132
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.509.526 lei
▲ 5,4%
Profit net
345.035 lei
▲ 4,7%
Datorii
313.203 lei
▲ 2,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.354.346 lei2024: 1.431.688 lei2025: 1.509.526 lei1,51 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 340.978 lei2024: 329.578 lei2025: 345.035 lei345 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
22,9%
Creștere CA an/an
+5,4%
CA / salariat
1.509.526 lei
Datorii / active
47%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+21,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.509.526 lei345.035 lei313.203 lei659.488 lei346.285 lei1
20241.431.688 lei329.578 lei304.231 lei635.059 lei330.828 lei1
20231.354.346 lei340.978 lei151.727 lei493.955 lei342.228 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MARSAY FASHION SRL32597129radiată
NETWORK INSURANCE & CONSULTING SRL29412077radiată
VADT FASHION S.R.L.30297397radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Municipiul București

AS
ALPATE S.R.L.
CUI 55487044 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FW
FEELS WEAR AUTUMN COLLECTION S.R.L.
CUI 55165723 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FW
FEELS WEAR SUMMER COLLECTION S.R.L.
CUI 55162212 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RH
RETRO HUB S.R.L.
CUI 55156580 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TS
THEARCHIVELAB S.R.L.
CUI 54708473 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BA
BALKAN ATELIER S.R.L.
CUI 54674770 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

21

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2016 încoace.

Registrul comerțului consemnează 21 modificări pentru această firmă din 2016 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARSAY CONCEPT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →