identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

PEAK EVENTS SRL

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 33625421J40/11149/2014Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152017 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2017
307mii lei
▲ 28,4% vs. 2016
Profit net · 2017
−20mii lei
▼ 306,1% vs. 2016
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2017, PEAK EVENTS SRL a raportat o cifră de afaceri de 307.334 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 19.653 lei. Datoriile totale au scăzut cu 62,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Datorii peste active — Datoriile (2.045 lei) depășesc activele totale (550 lei) în 2017.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.495 lei) în bilanțul depus pe 2017.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2017 (-19.653 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33625421
Nr. Reg. Comerțului
J40/11149/2014 · EUID ROONRC.J40/11149/2014
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-09-26 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. FABRICA DE CHIBRITURI, NR.16, ET.1, AP.4 · 2 firme aici
Cod poștal
40554
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2017)
307.334 lei
▲ 28,4%
Profit net
-19.653 lei
▼ 306,1%
Datorii
2.045 lei
▼ 62,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2015: 207.602 lei2016: 239.374 lei2017: 307.334 lei307 mii20152017
Evoluția profitului net
2015: 9.507 lei2016: 9.536 lei2017: -19.653 lei−20 mii20152017
Evoluția numărului de salariați
2015: 12016: 12017: 1120152017

Indicatori derivați (2017)

Marjă netă
-6,4%
Creștere CA an/an
+28,4%
CA / salariat
307.334 lei
Datorii / active
372%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2017307.334 lei-19.653 lei2.045 lei550 lei-1.495 lei1
2016239.374 lei9.536 lei5.478 lei23.637 lei18.159 lei1
2015207.602 lei9.507 lei12.927 lei21.550 lei8.623 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2014–2014) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2015–2017). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

LC
L.C. BRAND D-VISION SRL
CUI 27271630 · Fabricarea altor articole de îmbrăcăminte (exclusiv lenjeria de corp)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Municipiul București

RT
ROMA TALENT HUB S.R.L.
CUI 55480542 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AG
AVENIS GLOBAL S.R.L.
CUI 55428820 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AS
AVENDRA S.R.L.
CUI 55144410 · Sector 4 Mun. Bucureşti
LC
LAILA CREATIVE STUDIO S.R.L.
CUI 55068488 · Sector 4 Mun. Bucureşti
MR
MCR RO S.R.L.
CUI 54819951 · Sector 4 Mun. Bucureşti
CD
CONACUL DAVID S.R.L.
CUI 54809508 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PEAK EVENTS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →