identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

VALDAX BUSINESS S.R.L.

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 33738277J20/894/2014Plătitor TVA din 2017RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
321mii lei
▼ 17,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−4.722lei
▼ 122,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2025, VALDAX BUSINESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 321.230 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 4.722 lei. Datoriile totale au scăzut cu 31,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (56.437 lei) depășesc activele totale (49.977 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-6.460 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-4.722 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33738277
Nr. Reg. Comerțului
J20/894/2014 · EUID ROONRC.J20/894/2014
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-10-28 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Hunedoara
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. GEORGE ENESCU, NR.11, BL.89, SC.A, ET.PARTER, AP.3 · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
321.230 lei
▼ 17,9%
Profit net
-4.722 lei
▼ 122,1%
Datorii
56.437 lei
▼ 31,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 322.751 lei2024: 391.497 lei2025: 321.230 lei321 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -70.537 lei2024: 21.385 lei2025: -4.722 lei−4.72220232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-1,5%
Creștere CA an/an
-17,9%
CA / salariat
160.615 lei
Datorii / active
113%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+4,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025321.230 lei-4.722 lei56.437 lei49.977 lei-6.460 lei2
2024391.497 lei21.385 lei82.381 lei80.643 lei-1.738 lei2
2023322.751 lei-70.537 lei97.303 lei74.180 lei-23.123 lei2
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

VP
VALFORT PROD SRL
CUI 4945830 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VALFORT PROD SRL4945830în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Hunedoara

MS
MANECHIN S.R.L.
CUI 53758708 · Mun. Hunedoara
PS
PROMO STIL S.R.L.
CUI 51697310 · Mun. Hunedoara
RM
RAFY MERTANCA S.R.L.
CUI 51265029 · Mun. Hunedoara
HS
HARMONY SHOP S.R.L.
CUI 48418181 · Mun. Hunedoara
RF
ROPA FASHION STYLE S.R.L.
CUI 48273820 · Mun. Hunedoara
BS
BOUTIQUE SHOP S.R.L.
CUI 48273811 · Mun. Hunedoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALDAX BUSINESS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →