identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

TNAILS CONCEPT S.R.L.

CAEN 9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
CUI 33750777J2014002119138Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
383mii lei
▲ 31,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−3.014lei
▼ 109,9% vs. 2024
Salariați
5
▲ 25,0% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2025, TNAILS CONCEPT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 382.857 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 31,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 3.014 lei. Datoriile totale au crescut cu 4,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (173.481 lei) depășesc activele totale (63.256 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-110.225 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-3.014 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33750777
Nr. Reg. Comerțului
J2014002119138 · EUID ROONRC.J2014002119138
Cod CAEN
9622 — Activități de tratament și înfrumusețare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-10-30 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ALEEA MAGNOLIEI, NR.4, BL.L10A, ET.4, AP.19 · 6 firme aici
Cod poștal
900408
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
382.857 lei
▲ 31,1%
Profit net
-3.014 lei
▼ 109,9%
Datorii
173.481 lei
▲ 4,1%
Salariați
5
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 221.047 lei2024: 292.035 lei2025: 382.857 lei383 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -6.539 lei2024: 30.442 lei2025: -3.014 lei−3.01420232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 42025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,8%
Creștere CA an/an
+31,1%
CA / salariat
76.571 lei
Datorii / active
274%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+28,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025382.857 lei-3.014 lei173.481 lei63.256 lei-110.225 lei5
2024292.035 lei30.442 lei166.663 lei59.452 lei-107.211 lei4
2023221.047 lei-6.539 lei214.581 lei76.928 lei-137.653 lei4
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

5

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TB
TNL BEAUTY LINE S.R.L.
CUI 52948186 · Activități de tratament și înfrumusețare
AS
ACTAN SUD INVEST S.R.L.
CUI 44189972 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
TN
TNL NAILS SYSTEM S.R.L.
CUI 41879315 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
AP
ANTA PROD CONCEPT S.R.L.
CUI 39456046 · Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
DC
DRĂGAN CONSTRUCT SRL
CUI 21897040 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
TNL BEAUTY LINE S.R.L.52948186în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de tratament și înfrumusețare · Constanța

QG
QUEEN GLOW S.R.L.
CUI 55463347 · Mun. Constanţa
MD
MARISETTE DERMA S.R.L.
CUI 55089324 · Mun. Constanţa
ES
ELITE SIGNATURE S.R.L.
CUI 54864715 · Mun. Constanţa
SB
SOF BODY CARE S.R.L.
CUI 54789516 · Mun. Constanţa
GS
GLOWY SKIN STUDIO S.R.L.
CUI 54738458 · Mun. Constanţa
MN
MK NAILS STUDIO S.R.L.
CUI 54658693 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2017 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2017 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TNAILS CONCEPT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →