identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

ASSANTE FASHION SRL

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 33761776J2016004960237Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
342mii lei
▼ 15,9% vs. 2024
Profit net · 2025
3.616lei
▼ 55,5% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
9
SEAP · activ 2023
În anul 2025, ASSANTE FASHION SRL a raportat o cifră de afaceri de 341.543 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 15,9%. Rezultatul net a fost un profit de 3.616 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33761776
Nr. Reg. Comerțului
J2016004960237 · EUID ROONRC.J2016004960237
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-11-03 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
341.543 lei
▼ 15,9%
Profit net
3.616 lei
▼ 55,5%
Datorii
228.474 lei
▼ 3,5%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 479.081 lei2024: 406.068 lei2025: 341.543 lei342 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.824 lei2024: 8.120 lei2025: 3.616 lei3.61620232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,1%
Creștere CA an/an
-15,9%
CA / salariat
113.848 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,1%
Creștere medie anuală (2016–2025)
-3,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025341.543 lei3.616 lei228.474 lei565.299 lei336.825 lei3
2024406.068 lei8.120 lei236.729 lei569.938 lei333.209 lei3
2023479.081 lei3.824 lei243.584 lei568.673 lei325.089 lei3
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

9

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
9
Valoare totală
1.633 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EMILTON FASHION IMPEX SRL26199242în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Ilfov

YT
YES TO THE DRESS S.R.L.
CUI 45234150 · Sat Clinceni Com. Clinceni
AB
ANNIA BRAND S.R.L.
CUI 41560587 · Sat Clinceni Com. Clinceni
EP
EDUARD PUF FASHION SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
CUI 41536449 · Sat Clinceni Com. Clinceni
AN
A.N.G. BOSS S.R.L.
CUI 25055575 · Sat Clinceni Com. Clinceni
AB
ACNAIDBIANCA BY MARIYOS S.R.L.
CUI 55508759 · Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos
MC
MBG COLLECTION ONE DESIGN S.R.L.
CUI 55461648 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

17

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 17 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-13AdresăJUD. ILFOV, SAT CLINCENI COM. CLINCENI, STR. ORHIDEEI, NR.19D, CAM.1JUD. ILFOV, SAT CLINCENI COM. CLINCENI, STR. ORHIDEEI, NR.19D, CAM. 1
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ASSANTE FASHION SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →