identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

PAMARCO SYS SRL

CAEN 2651 — Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
CUI 33846660J23/3453/2014Plătitor TVA din 2015TVA la încasareVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2015 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
363mii lei
▼ 0,4% vs. 2024
Profit net · 2025
175mii lei
▼ 10,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
66
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

PAMARCO SYS SRL (CUI 33846660, nr. J23/3453/2014) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Măgurele, județul Ilfov, înființată în 2014. Activitatea principală: fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN 2651). Este plătitoare de TVA din 2015. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 363 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, PAMARCO SYS SRL a raportat o cifră de afaceri de 363.470 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,4%. Rezultatul net a fost un profit de 174.873 lei. Datoriile totale au scăzut cu 27,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33846660
Nr. Reg. Comerțului
J23/3453/2014 · EUID ROONRC.J23/3453/2014
Cod CAEN
2651 — Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-11-27 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Măgurele
Adresă
JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. CODRULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77125

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 27 firme.

100 m250 mN12345678
  1. T.N.G. PROD SERVICES MARKET SRL · 201 m · CAEN 4120
  2. EXCLUSIVE CONSULTING S.R.L. · 206 m · CAEN 8230
  3. DAMAR WINE S.R.L. · 231 m · CAEN 4725
  4. REGA ENGINEERING SRL · 238 m · CAEN 7112
  5. ALEXANDER MOTORS SRL · 249 m · CAEN 7022
  6. ROVOTEH S.R.L. · 281 m · CAEN 6202 · +2 firme la aceeași adresă
  7. BUCHAREXPRESS TRANSPORT SRL · 336 m · CAEN 4941 · +1 firme la aceeași adresă
  8. MODO GENERAL TRADING CO SRL · 373 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

12 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025363 mii lei▼ 0,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
91 mii182 mii274 mii365 mii2023 · cifră de afaceri: 358.985 lei2023 · profit net: 252.007 lei20232024 · cifră de afaceri: 364.814 lei2024 · profit net: 194.712 lei20242025 · cifră de afaceri: 363.470 lei363 mii2025 · profit net: 174.873 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
110 mii lei▼ 27,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 2651 · 157 firme · mai sus decât 19% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Ilfov · mai sus decât 58% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
48,1% marjă · mai sus decât 92% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
48,1%
Creștere CA an/an
-0,4%
CA / salariat
363.470 lei
Datorii / active
38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,7%/an
Grad de îndatorare
38%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025363.470−0,4%174.873−10,2%48,1%110.134286.291176.1571
2024364.814+1,6%194.712−22,7%53,4%152.276335.560183.2841
2023358.985252.00770,2%145.640386.212240.5721
Încă 9 ani de istoric (2014–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Contracte publice (SEAP)

66

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
4
Valoare totală
27.500 lei
Ultimul an
2026

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
62
Valoare totală
672.858 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre PAMARCO SYS SRL

Este PAMARCO SYS SRL o firmă activă?

Da. PAMARCO SYS SRL este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este PAMARCO SYS SRL plătitoare de TVA?

Da, PAMARCO SYS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 02.02.2015 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 27.10.2026). Codul de TVA este RO33846660.

Ce cifră de afaceri are PAMARCO SYS SRL?

În 2025, PAMARCO SYS SRL a avut o cifră de afaceri de 363.470 lei, în scădere cu 0,4% față de 2024, și un profit net de 174.873 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are PAMARCO SYS SRL?

În 2025, PAMARCO SYS SRL a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este PAMARCO SYS SRL în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care PAMARCO SYS SRL să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are PAMARCO SYS SRL datorii la ANAF?

PAMARCO SYS SRL nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul PAMARCO SYS SRL?

Sediul social declarat al PAMARCO SYS SRL este în JUD. ILFOV, ORŞ. MĂGURELE, STR. CODRULUI.

Ce activitate are PAMARCO SYS SRL?

Activitatea principală declarată a PAMARCO SYS SRL este „Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație” (cod CAEN 2651).

Când a fost înființată PAMARCO SYS SRL?

PAMARCO SYS SRL a fost înregistrată pe 27.11.2014, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/3453/2014.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PAMARCO SYS SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala