identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

FLO MEDIA STAR SRL

CAEN 4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
CUI 33900793J40/14517/2014Plătitor TVA din 2017Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,97mil lei
▲ 11,5% vs. 2024
Profit net · 2025
567mii lei
▼ 10,2% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2025, FLO MEDIA STAR SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.966.465 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,5%. Rezultatul net a fost un profit de 566.595 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33900793
Nr. Reg. Comerțului
J40/14517/2014 · EUID ROONRC.J40/14517/2014
Cod CAEN
4391 — Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-12-16 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. RĂCARI, NR.10, BL.41, SC.1, ET.2, AP.14 · 3 firme aici
Cod poștal
31828
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.966.465 lei
▲ 11,5%
Profit net
566.595 lei
▼ 10,2%
Datorii
628.611 lei
▲ 46,2%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 930.776 lei2024: 1.762.925 lei2025: 1.966.465 lei1,97 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 431.382 lei2024: 630.623 lei2025: 566.595 lei567 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
28,8%
Creștere CA an/an
+11,5%
CA / salariat
1.966.465 lei
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+35,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025389.932 €112.351 €124.648 €237.046 €112.398 €1
2024354.385 €126.769 €86.409 €213.226 €126.817 €2
2023188.172 €87.211 €59.990 €195.074 €135.084 €1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TORRO STIL S.R.L.
CUI 25112751 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
FC
FIRST CLASS EURODESIGN S.R.L.
CUI 24041210 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
FLO MEDIA CONSTRUCT S.R.L.45265644în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · Municipiul București

AM
ACOPERIŞURI METROPOLITANI CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50595282 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RT
RAFALE TEAM S.R.L.
CUI 49787632 · Sector 3 Mun. Bucureşti
BS
BILKA SISTEM S.R.L.
CUI 48885993 · Sector 3 Mun. Bucureşti
RS
ROOFON SERVICES S.R.L.
CUI 48716366 · Sector 3 Mun. Bucureşti
SD
SILAND DESIGN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 47178455 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DSG CUSTOMS DESIGN S.R.L.
CUI 46061871 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FLO MEDIA STAR SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →