identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

FARMACHRISTI DEPOZIT SRL

CAEN 4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
CUI 33910983J2014014645405Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20172025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
23,01mil lei
▼ 16,4% vs. 2024
Profit net · 2025
68mii lei
▲ 105,3% vs. 2024
Salariați
6
— constant
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2025, FARMACHRISTI DEPOZIT SRL a raportat o cifră de afaceri de 23.014.802 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 16,4%. Rezultatul net a fost un profit de 68.317 lei. Datoriile totale au scăzut cu 16,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (10.001.565 lei) depășesc activele totale (8.833.074 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.165.440 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33910983
Nr. Reg. Comerțului
J2014014645405 · EUID ROONRC.J2014014645405
Cod CAEN
4646 — Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-12-18 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 3 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, ŞOS DUDEŞTI-PANTELIMON, NR.42, LOT 20/2/2
Cod poștal
33094
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
23.014.802 lei
▼ 16,4%
Profit net
68.317 lei
▲ 105,3%
Datorii
10.001.565 lei
▼ 16,3%
Salariați
6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 24.098.491 lei2024: 27.519.000 lei2025: 23.014.802 lei23,01 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 366.709 lei2024: -1.284.775 lei2025: 68.317 lei68 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 62025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
-16,4%
CA / salariat
3.835.800 lei
Datorii / active
113%
Creștere medie anuală (2017–2025)
+45,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.155.068 $15.302 $2.240.243 $1.978.514 $-261.046 $6
20245.985.644 $-279.451 $2.597.694 $2.328.360 $-268.354 $6
20235.266.509 $80.141 $2.314.187 $2.396.072 $83.086 $5
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
BETTY CONSULTING BUSINESS S.R.L.45156531în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice · Municipiul București

SV
SL VITANEXOR S.R.L.
CUI 55493887 · Sector 3 Mun. Bucureşti
US
URSAPHARM SINGLE MEMBER S.A. ATHENS SUCURSALA BUCURESTI
CUI 55483328 · Sector 3 Mun. Bucureşti
PS
PHARMADYNMED SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55374550 · Sector 3 Mun. Bucureşti
VS
VITAMED SYSTEMS S.R.L.
CUI 55006655 · Sector 3 Mun. Bucureşti
OB
ORAL BIOFILM CONTROL S.R.L.
CUI 54969533 · Sector 3 Mun. Bucureşti
DC
DR CARDIO S.R.L.
CUI 54700020 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARMACHRISTI DEPOZIT SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →