identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

FULL HEALTH CLINIQUE SRL

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 33919532J30/803/2014Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
483mii lei
▼ 55,1% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▼ 97,0% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2025, FULL HEALTH CLINIQUE SRL a raportat o cifră de afaceri de 483.095 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,1%. Rezultatul net a fost un profit de 16.904 lei. Datoriile totale au crescut cu 216,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33919532
Nr. Reg. Comerțului
J30/803/2014 · EUID ROONRC.J30/803/2014
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-12-19 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CARDINAL IULIU HOSSU, NR.57 · 2 firme aici
Cod poștal
440079
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

12 ani
Cifra de afaceri (2025)
483.095 lei
▼ 55,1%
Profit net
16.904 lei
▼ 97,0%
Datorii
704.691 lei
▲ 216,0%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 790.175 lei2024: 1.076.417 lei2025: 483.095 lei483 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 237.674 lei2024: 555.622 lei2025: 16.904 lei17 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,5%
Creștere CA an/an
-55,1%
CA / salariat
241.548 lei
Datorii / active
97%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94,2%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+1,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025483.095 lei16.904 lei704.691 lei723.205 lei17.951 lei2
20241.076.417 lei555.622 lei222.997 lei883.295 lei649.048 lei1
2023790.175 lei237.674 lei198.509 lei528.776 lei331.100 lei1
🔒 Încă 9 ani de istoric (2014–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

RL
REHMA LM S.R.L.
CUI 16692099 · Închirierea mașinilor și echipamentelor pentru construcții, fără personal de deservire aferent

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MANITOU MED SRL15787409în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Satu Mare

FS
FORTEMED S.R.L.
CUI 54490262 · Mun. Satu Mare
LM
LARUSCA MED S.R.L.
CUI 54483494 · Mun. Satu Mare
AM
ATHELAS MED S.R.L.
CUI 54467642 · Mun. Satu Mare
IM
IMAGING MED S.R.L.
CUI 52565040 · Mun. Satu Mare
GS
GASTROSAN SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 52215991 · Mun. Satu Mare
AM
ANESTH MED S.R.L.
CUI 52061701 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FULL HEALTH CLINIQUE SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →