identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

INDUSTRIA VERNICI R SRL

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 33929811J2014001167040Plătitor TVA din 2015Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
5,61mil lei
▼ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
648mii lei
▼ 37,1% vs. 2024
Salariați
6
▼ 14,3% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2014
În anul 2025, INDUSTRIA VERNICI R SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.613.350 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 647.541 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33929811
Nr. Reg. Comerțului
J2014001167040 · EUID ROONRC.J2014001167040
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2014-12-29 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. MIORIŢEI, NR.74 · 14 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
5.613.350 lei
▼ 17,1%
Profit net
647.541 lei
▼ 37,1%
Datorii
2.749.356 lei
▲ 9,9%
Salariați
6
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 7.133.051 lei2024: 6.772.710 lei2025: 5.613.350 lei5,61 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 772.218 lei2024: 1.030.185 lei2025: 647.541 lei648 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 62024: 72025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,5%
Creștere CA an/an
-17,1%
CA / salariat
935.558 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
24,6%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+12,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20255.613.350 lei647.541 lei2.749.356 lei5.378.997 lei2.629.641 lei6
20246.772.710 lei1.030.185 lei2.502.717 lei4.796.262 lei2.293.545 lei7
20237.133.051 lei772.218 lei2.393.841 lei4.201.381 lei1.828.168 lei6
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

13

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

EE
EDA ELEGANCE S.R.L.
CUI 52536088 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
EC
EDIL COLORE SRL
CUI 18944508 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
CO
COMMIRVA SRL
CUI 5941984 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CS
CARCOM SERV SRL
CUI 5907273 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
DD
DIDENT-DARABAN SOCIETATE IN NUME COLECTIV
CUI 5846044 · Activități de asistență stomatologică
PE
PETROCOS SRL
CUI 4858040 · Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EXCLUSIVE PAINT SRL34361255radiată
ITALIAN FOOD INDUSTRY S.R.L.43648961în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Bacău

ST
SALVERA TRADE S.R.L.
CUI 55234165 · Mun. Bacău
TM
TEHNO METAL SAB MD S.R.L.
CUI 52068254 · Mun. Bacău
A2
AIMAT 24 S.R.L.
CUI 50647268 · Mun. Bacău
BN
BVA NEXT GEN S.R.L.
CUI 50276909 · Mun. Bacău
MP
MCM PROIECT DESIGN S.R.L.
CUI 48153637 · Mun. Bacău
PS
PANOTOP S.R.L.
CUI 47473153 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-03-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INDUSTRIA VERNICI R SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →