identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

VALORA MED SRL

CAEN 8692 — Transportul pacienților cu ambulanța
CUI 33999493J24/64/2015Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,85mil lei
▲ 35,4% vs. 2024
Profit net · 2025
546mii lei
▲ 73,8% vs. 2024
Salariați
8
▲ 14,3% vs. 2024
Contracte publice
22
SEAP · activ 2026
În anul 2025, VALORA MED SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.845.592 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 35,4%. Rezultatul net a fost un profit de 545.571 lei. Datoriile totale au crescut cu 370,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
33999493
Nr. Reg. Comerțului
J24/64/2015 · EUID ROONRC.J24/64/2015
Cod CAEN
8692 — Transportul pacienților cu ambulanța
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-01-21 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Satu Nou de Jos Com. Groşi
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT SATU NOU DE JOS COM. GROŞI, STR. PĂŞUNII, NR.69 · 2 firme aici
Cod poștal
437167
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

10 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.845.592 lei
▲ 35,4%
Profit net
545.571 lei
▲ 73,8%
Datorii
168.946 lei
▲ 370,0%
Salariați
8
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.014.194 lei2024: 1.362.922 lei2025: 1.845.592 lei1,85 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 165.622 lei2024: 313.856 lei2025: 545.571 lei546 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 72025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
29,6%
Creștere CA an/an
+35,4%
CA / salariat
230.699 lei
Datorii / active
15%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
55,9%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+85,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025365.964 €108.182 €33.500 €227.022 €193.540 €8
2024273.976 €63.092 €7.226 €93.741 €86.533 €7
2023205.037 €33.483 €5.621 €29.178 €23.576 €11
🔒 Încă 7 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

22

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
22
Valoare totală
83.690 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BC
BERMAROLIMP CONSTRUCT S.R.L.-D.
CUI 41684968 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transportul pacienților cu ambulanța · Maramureș

MM
MFI MED SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51408285 · Mun. Baia Mare
SS
SALVAREA S.R.L.
CUI 49824196 · Orş. Seini
LD
LIFE DENTAL CARE S.R.L.
CUI 37959831 · Sat Leordina Com. Leordina
OP
OAMENI PENTRU SĂNĂTATE S.R.L.
CUI 35787403 · Orş. Seini
AS
AMBULANŢA SFÂNTUL ANDREI SRL
CUI 28416461 · Mun. Baia Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALORA MED SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →