identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

I.C. METAL CONFEX S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 34060376J2015000137081Plătitor TVA din 2016TVA la încasareRO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
548mii lei
▲ 139,6% vs. 2024
Profit net · 2025
24mii lei
▲ 108,9% vs. 2024
Salariați
3
▼ 25,0% vs. 2024
Contracte publice
63
SEAP · activ 2026
În anul 2025, I.C. METAL CONFEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 547.969 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 139,6%. Rezultatul net a fost un profit de 24.154 lei. Datoriile totale au crescut cu 7,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34060376
Nr. Reg. Comerțului
J2015000137081 · EUID ROONRC.J2015000137081
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-02-04 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Victoria
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Orş. Victoria
Adresă
JUD. BRAŞOV, ORŞ. VICTORIA, BLD. MIHAIL EMINESCU, BL.8, AP.3
Cod poștal
505700

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
547.969 lei
▲ 139,6%
Profit net
24.154 lei
▲ 108,9%
Datorii
1.036.300 lei
▲ 7,7%
Salariați
3
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.645.068 lei2024: 228.691 lei2025: 547.969 lei548 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 86.857 lei2024: -271.868 lei2025: 24.154 lei24 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 42025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
+139,6%
CA / salariat
182.656 lei
Datorii / active
91%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+5,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025547.969 lei24.154 lei1.036.300 lei1.142.291 lei105.991 lei3
2024228.691 lei-271.868 lei962.234 lei1.044.072 lei81.838 lei4
20231.645.068 lei86.857 lei485.995 lei839.700 lei353.705 lei3
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

63

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
63
Valoare totală
2.088.448 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
I.C. INVESTMENTS GROUP S.R.L.45835907în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Brașov

VC
VASI&TINA CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 54751341 · Orş. Victoria
ES
EPANEL S.R.L.
CUI 52485650 · Orş. Victoria
SG
STEFI G.M.C. DESIGN S.R.L.
CUI 45454414 · Orş. Victoria
EH
ECIA HOLMES S.R.L.
CUI 42902327 · Orş. Victoria
TC
TYM CHAPEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 40456716 · Orş. Victoria
EZ
EDIL ZIMBRU S.R.L.
CUI 39775169 · Orş. Victoria

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
I.C. METAL CONFEX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →