identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

INSTAL CALOR MONTAJ SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 34191371J2015000332291Plătitor TVA din 2020TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
174mii lei
▼ 55,0% vs. 2024
Profit net · 2025
44mii lei
▼ 78,7% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Contracte publice
86
SEAP · activ 2026
În anul 2025, INSTAL CALOR MONTAJ SRL a raportat o cifră de afaceri de 174.326 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 55,0%. Rezultatul net a fost un profit de 44.201 lei. Datoriile totale au crescut cu 473,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34191371
Nr. Reg. Comerțului
J2015000332291 · EUID ROONRC.J2015000332291
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-05 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
PRAHOVA
Localitate
Mun. Ploieşti
Adresă
JUD. PRAHOVA, MUN. PLOIEŞTI, STR. DRUMUL SERII, NR.20 · 5 firme aici
Cod poștal
100188

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
174.326 lei
▼ 55,0%
Profit net
44.201 lei
▼ 78,7%
Datorii
117.489 lei
▲ 473,8%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 431.211 lei2024: 387.697 lei2025: 174.326 lei174 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 272.408 lei2024: 207.671 lei2025: 44.201 lei44 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
25,4%
Creștere CA an/an
-55,0%
CA / salariat
87.163 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
28,3%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+7,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025174.326 lei44.201 lei117.489 lei273.823 lei156.334 lei2
2024387.697 lei207.671 lei20.477 lei320.586 lei300.109 lei2
2023431.211 lei272.408 lei24.297 lei296.945 lei272.648 lei1
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

86

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
86
Valoare totală
1.883.394 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CA
COCOTTE ANTIQUE S.R.L.
CUI 51845417 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
AI
ARTINSTAL INVEST S.R.L.
CUI 39908559 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
AI
ARTHOS INDUSTRY INVEST SRL
CUI 30131776 · Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală
AR
ARTINSTAL SRL
CUI 18274688 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Prahova

CF
CRV FIRE PROTECT S.R.L.
CUI 55430811 · Mun. Ploieşti
AS
ABDON SMART INSTAL S.R.L.
CUI 54881198 · Mun. Ploieşti
MI
MATCLIMA INSTAL S.R.L.
CUI 54646672 · Mun. Ploieşti
SI
SPARK INSTAL GRUP S.R.L.
CUI 54504996 · Mun. Ploieşti
IS
INSTAL SERV BECHEANU S.R.L.
CUI 53084240 · Mun. Ploieşti
DS
DLG SMART INSTAL S.R.L.
CUI 52868168 · Mun. Ploieşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INSTAL CALOR MONTAJ SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →