identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

PLEIADA CONSTRUCT INSTAL SRL

CAEN 4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
CUI 34222435J2015000734129Plătitor TVA din 2015RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
6,70mil lei
▲ 28,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,05mil lei
▲ 26,1% vs. 2024
Salariați
19
▲ 5,6% vs. 2024
Contracte publice
43
SEAP · activ 2026
În anul 2025, PLEIADA CONSTRUCT INSTAL SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.702.171 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 28,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.047.151 lei. Datoriile totale au crescut cu 35,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34222435
Nr. Reg. Comerțului
J2015000734129 · EUID ROONRC.J2015000734129
Cod CAEN
4322 — Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-12 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. COSAŞILOR, NR.43 · 3 firme aici
Cod poștal
400627
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
6.702.171 lei
▲ 28,2%
Profit net
1.047.151 lei
▲ 26,1%
Datorii
1.968.090 lei
▲ 35,9%
Salariați
19
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 3.931.774 lei2024: 5.229.445 lei2025: 6.702.171 lei6,70 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 228.886 lei2024: 830.244 lei2025: 1.047.151 lei1,05 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 192024: 182025: 191920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
15,6%
Creștere CA an/an
+28,2%
CA / salariat
352.746 lei
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
95,1%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+19,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20256.702.171 lei1.047.151 lei1.968.090 lei3.067.740 lei1.101.492 lei19
20245.229.445 lei830.244 lei1.448.094 lei2.281.676 lei836.113 lei18
20233.931.774 lei228.886 lei926.901 lei1.515.564 lei589.703 lei19
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Contracte publice (SEAP)

43

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
100.958 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
41
Valoare totală
285.952 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

DIVERTISMENT ÎN MUNŢI SRL
CUI 34775419 · Activități ale tur-operatorilor
I2
IMPERA 2000 SRL
CUI 12624725 · Activități de arhitectură

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · Cluj

TS
TOTAL SOLUTIONS SMART MANAGEMENT S.R.L.
CUI 55379603 · Mun. Cluj-Napoca
HA
HNK ADAM INSTAL S.R.L.
CUI 55123418 · Mun. Cluj-Napoca
C2
CRISTIAN 2007 S.R.L.
CUI 54824303 · Mun. Cluj-Napoca
M1
MARTA 1981 S.R.L.
CUI 54707370 · Mun. Cluj-Napoca
S2
SIMION 2006 S.R.L.
CUI 54707362 · Mun. Cluj-Napoca
PS
PROCLIMA SMART POWER S.R.L.
CUI 54292915 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
PLEIADA CONSTRUCT INSTAL SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →