identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

STEEL MASTER SRL

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 34258315J2015003384404Plătitor TVA din 2015Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
23,42mil lei
▼ 20,6% vs. 2024
Profit net · 2025
3,96mil lei
▼ 20,9% vs. 2024
Salariați
25
▼ 30,6% vs. 2024
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2025, STEEL MASTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 23.419.288 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 20,6%. Rezultatul net a fost un profit de 3.964.901 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 25.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34258315
Nr. Reg. Comerțului
J2015003384404 · EUID ROONRC.J2015003384404
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-19 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR CPT. VALER DUMITRESCU, NR.103
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
23.419.288 lei
▼ 20,6%
Profit net
3.964.901 lei
▼ 20,9%
Datorii
9.398.232 lei
▼ 22,6%
Salariați
25
▼ -11
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 13.287.947 lei2024: 29.497.322 lei2025: 23.419.288 lei23,42 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.361.469 lei2024: 5.015.082 lei2025: 3.964.901 lei3,96 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 292024: 362025: 252520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
16,9%
Creștere CA an/an
-20,6%
CA / salariat
936.772 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
93,8%
Creștere medie anuală (2015–2025)
+28,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202523.419.288 lei3.964.901 lei9.398.232 lei14.213.946 lei4.226.353 lei25
202429.497.322 lei5.015.082 lei12.148.335 lei19.080.970 lei6.127.316 lei36
202313.287.947 lei1.361.469 lei12.264.450 lei16.698.338 lei3.407.947 lei29
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Municipiul București

DC
DINU CONSTRUCT ACTIV S.R.L.
CUI 55505825 · Sector 2 Mun. Bucureşti
AT
AMG TOP CONSTRUCŢIE S.R.L.
CUI 55504498 · Sector 2 Mun. Bucureşti
MC
MPH CONSTRUCTII S.R.L.
CUI 55504323 · Sector 2 Mun. Bucureşti
PS
PV SOLUTION CONSTRUCT S.R.L.
CUI 55502349 · Sector 2 Mun. Bucureşti
GC
GMB CONSTRUCT AMBIENT S.R.L.
CUI 55493879 · Sector 2 Mun. Bucureşti
CB
CONSTRUCT BUILDINGS TEAM S.R.L.
CUI 55486790 · Sector 2 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
STEEL MASTER  SRL — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →