identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

MOZAK PREMIUM QUALITY S.R.L.

CAEN 2014 — Fabricarea altor produse chimice organice, de bază
CUI 34261191J2015000419297Neplătitor TVATVA la încasareInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20152023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
124mii lei
▼ 42,3% vs. 2022
Profit net · 2023
−139mii lei
▼ 246,8% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
11ani
din 2015
În anul 2023, MOZAK PREMIUM QUALITY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 124.390 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 138.808 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (79.703 lei) depășesc activele totale (49.576 lei) în 2023.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-30.127 lei) în bilanțul depus pe 2023.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-138.808 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34261191
Nr. Reg. Comerțului
J2015000419297 · EUID ROONRC.J2015000419297
Cod CAEN
2014 — Fabricarea altor produse chimice organice, de bază
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-20 (11 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.136, BL.D20, SC.2, ET.3, AP.39
Cod poștal
21337

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2023)
124.390 lei
▼ 42,3%
Profit net
-138.808 lei
▼ 246,8%
Datorii
79.703 lei
▲ 6,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 19.410 lei2022: 215.698 lei2023: 124.390 lei124 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 13.674 lei2022: 94.573 lei2023: -138.808 lei−139 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-111,6%
Creștere CA an/an
-42,3%
CA / salariat
124.390 lei
Datorii / active
161%
Creștere medie anuală (2015–2023)
+2,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023124.390 lei-138.808 lei79.703 lei49.576 lei-30.127 lei1
2022215.698 lei94.573 lei75.036 lei183.549 lei108.547 lei1
202119.410 lei13.674 lei37.530 lei51.504 lei13.974 lei
🔒 Încă 4 ani de istoric (2015–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
MENTENANCE NEWLINE GRUP SRL36763585în funcțiune
RAYA MAYA IMPEX S.R.L.41082105în funcțiune
TIMOTI EUROPAS S.R.L.44096733în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea altor produse chimice organice, de bază · Municipiul București

OP
OMV PETROM BIOFUELS S.R.L.
CUI 45875740 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TD
TERMOCHIM DEZVOLTARE SRL
CUI 36706474 · Sector 5 Mun. Bucureşti
RB
RAMOIL BIODIESEL B100 SRL
CUI 33665400 · Sector 3 Mun. Bucureşti
EB
ENERGY BIO CHEMICALS SA
CUI 22609447 · Sector 4 Mun. Bucureşti
BA
BIO ALLIANCE SRL
CUI 19262207 · Sector 6 Mun. Bucureşti
BI
BIOROMOIL SRL
CUI 18660360 · Sector 6 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MOZAK PREMIUM QUALITY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →