identitate. Intră în cont Pro
11 ANI PE PIAȚĂ

V & I VOGUE CLUB S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 34262863J2015000101217Plătitor TVA din 2016RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20162025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,31mil lei
▲ 17,1% vs. 2024
Profit net · 2025
2.113lei
▼ 55,1% vs. 2024
Salariați
13
▲ 18,2% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, V & I VOGUE CLUB S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.313.810 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,1%. Rezultatul net a fost un profit de 2.113 lei. Datoriile totale au crescut cu 82,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
34262863
Nr. Reg. Comerțului
J2015000101217 · EUID ROONRC.J2015000101217
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2015-03-20 (11 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Urziceni
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IALOMIŢA
Localitate
Sat Dridu Com. Dridu
Adresă
JUD. IALOMIŢA, SAT DRIDU COM. DRIDU, STR. PRINCIPALĂ, NR.179
Cod poștal
927105
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

11 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.313.810 lei
▲ 17,1%
Profit net
2.113 lei
▼ 55,1%
Datorii
223.426 lei
▲ 82,7%
Salariați
13
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 769.681 lei2024: 1.121.582 lei2025: 1.313.810 lei1,31 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 8.671 lei2024: 4.704 lei2025: 2.113 lei2.11320232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 92024: 112025: 131320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,2%
Creștere CA an/an
+17,1%
CA / salariat
101.062 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
7,0%
Creștere medie anuală (2016–2025)
+14,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.313.810 lei2.113 lei223.426 lei253.642 lei30.216 lei13
20241.121.582 lei4.704 lei122.298 lei150.401 lei28.103 lei11
2023769.681 lei8.671 lei150.145 lei173.543 lei23.398 lei9
🔒 Încă 8 ani de istoric (2015–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
4.587 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Ialomița

DW
DREAM WHEELS CAFE S.R.L.
CUI 54865117 · Sat Dridu Com. Dridu
C&
C & C ENTERTAINMENT VISION CLUB S.R.L.
CUI 33060823 · Sat Dridu Com. Dridu
M9
MAUCOM 92 IMPEX S.R.L.
CUI 5936694 · Sat Dridu Com. Dridu
RC
ROV COFFEE S.R.L.
CUI 55421040 · Mun. Urziceni
AP
ARX PUB & CAFE S.R.L.
CUI 54785255 · Mun. Urziceni
MC
MARIMARI CAFE BAR S.R.L.
CUI 54431622 · Sat Manasia Com. Manasia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2015 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2015 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
V & I VOGUE CLUB S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →